iFLEET » Aktuality » Fleet dodavatel » Tesla Experience - elektromobil Tesla S na operativní leasing

Tesla Experience - elektromobil Tesla S na operativní leasing

 
tesla-0

čtvrtek, 17. září 2015

Od 1. září mají čeští zájemci o elektromobil Tesla S možnost si jej pořídit historicky poprvé s kompletním balíčkem péče, který obsahuje údržbu, opravy, dodání nabíjecí stanice či přepravu vozidla z Nizozemí. Jako první v České republice tyto služby nabízí leasingová společnost Business Lease.

 

Elektromobil Tesla S na operativní leasing s maximální péčí je poslední revoluční novinka v Česku, kterou nabízí jako zatím jediná leasingová společnost Business Lease. „Za přísných podmínek je Business Lease od září 2015 oprávněn nabízet vozidla Tesla na operativní leasing a to včetně zajištění veškerých služeb (údržba, opravy, pneumatiky) a nabíjecích stanic. Tedy nejen samotné vozidlo, ale i vše okolo něj,“ sdělil Managing Director Business Lease, Elias Drakopoulos.

V rámci Tesla Experience zajistí Business Lease kompletní servis a služby prostřednictvím operativního leasingu, od financování pořízení vozidla, jeho dodání klientovi, přes úhradu nákladů spojených s registrací, až po krytí nákladů na servis vozidla nebo dodávku nabíjecí stanice. „Klientům hradíme i náklady na dopravu vozidel z Tesly v Nizozemsku. V rámci komplexní péče zajistí Business Lease i servis vozidla ve Vídni, včetně vyzvednutí, náhradního vozidla nebo záruky,“ upřesňuje Elias Drakopoulos.

V případě Tesly platí, že zkušenosti mateřské firmy s operativním leasingem na tato vozidla umožňují společnosti Business Lease zaručit českým klientům vysoké zůstatkové hodnoty elektromobilu. Právě ty ovlivňují celkovou výši měsíční splátky operativního leasingu, neboť v tomto případě se platí jen rozdíl mezi pořizovací hodnotou vozidla a jeho zůstatkovou hodnotou při skončení pronájmu, tedy skutečná doba využívání automobilu. „Nabídku produktů operativního leasingu už dnes dokážeme nastavit stejně výhodně jako u klasických vozidel. Firma hradí stálé měsíční platby nájmu, bez rizika spojeného s cenou při odprodeji nebo servisními náklady,“ říká Elias Drakopoulos. Mimo jiné proto, že ceny elektřiny a náklady na údržbu jsou v porovnání s klasickými vozidly mnohem nižší. Současně s elektromobilem firma dodává i domácí nabíjecí stanice.

 

Technické údaje Tesla P85D:

Největší výkon: 515 kW

Největší toč. moment: 930 Nm

Zrychlení z nuly na 100 km/h za 3,1 s

Největší rychlost: 250 km/h

Dojezd: 443 km

Pohon: na všechna čtyři kola

Napsal: redakce

 
tesla-0
 
 
 
 

Související články

 

Komentáře k článku

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve příhlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.
 
 
 
 

5. května 1323/9
140 00 Praha 4

Tel.: +420 261 221 953
Tel.: +420 241 409 318

Fax: +420 241 403 333
E-mail: info@iFLEET.cz