iFLEET » Aktuality » Fleet dodavatel » Toyota nabízí odklad splátek a snížený úrok

Toyota nabízí odklad splátek a snížený úrok

 
toyota-0

čtvrtek, 23. dubna 2020

České zastoupení automobilky Toyota začalo v návaznosti na ekonomické problémy související s pandemií koronaviru nabízet podnikatelům, živnostníkům i soukromým osobám možnost pořízení vozu s odkladem splátek o tři měsíce. Došlo také se snížení úročení na 3,99 procenta při třicetiprocentní akontaci.

 

Zákazníci mohou v současnosti vybírat z akční nabídky Best, která zahrnuje téměř celou modelovou řadu Toyoty od Ayga, přes Corollu až po RAV4. V rámci nabídky je k dispozici množství skladových vozů s krátkou dobou dodání. Například Corolla Sedan je v nabídce za 444 900 Kč, tedy se slevou 110 000 Kč, crossover Toyota C-HR je dostupný od 499 000 Kč. Akční nabídka je připravena i na sedan Camry nebo užitkové vozy včetně nového modelu Proace City a Proace City Verso. Zákazníci mají navíc možnost výkupu stávajícího vozu protiúčtem.

„Uvědomujeme si mnohdy nepříznivou situaci, do které se část živnostníků a podniků dostala kvůli bezpečnostním opatřením proti šíření nákazy covid-19, a proto jsme přišli s nabídkou, která jim umožňuje pořízení nového vozu do firmy tak, aby je to aktuálně finančně co nejméně zatížilo, a to až do doby, než se jejich podnikání opět stabilizuje. Produkt výhodného financování pro OSVČ jsme spustili tento týden, kdy se opět od pondělí otevřely i naše autosalony," říká generální ředitel Toyota a Lexus ČR Martin Peleška.

Během uzavření prodejen, které si vyžádalo nařízení vlády v rámci boje proti šíření koronaviru, vyvinula Toyota pro své zákazníky online Internetový Showroom, ve kterém si prostřednictvím živého videohovoru s prodejcem mohou vybrat a prohlédnout nový vůz. Virtuální showroom zůstane funkční i po uvolnění všech opatření.

 
 

Související články

 

Komentáře k článku

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve příhlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.
 
 
 
 

5. května 1323/9
140 00 Praha 4

Tel.: +420 261 221 953
Tel.: +420 241 409 318

Fax: +420 241 403 333
E-mail: info@iFLEET.cz