iFLEET » Aktuality » Fleet dodavatel » Ve Valašském Meziříčí byl otevřen nejmodernější autosalon Fordu

Ve Valašském Meziříčí byl otevřen nejmodernější autosalon Fordu

 
ford-0

pátek, 8. listopadu 2013

Zcela nový autosalon otevřela ve Valašském Meziříčí společnost Auto Kora top s.r.o., autorizovaný dealer společnosti Ford Motor Company, s.r.o. Její nový autosalon jako první u nás odpovídá novému vizuálnímu standardu, na který budou v nejbližší době přecházet všichni dealeři značky Ford v celé Evropě.

 

Nový vzhled dealerství Ford je založen zejména na vzdušném a prosvětleném interiéru, který je vybaven bílým nábytkem o vysokém lesku a oranžovými doplňky. Atmosféru pak dotváří prvky v tradiční „fordovské“ modré barvě. Prostor je rozdělen na několik samostatných zón, z nichž jedna, nazvaná „Objevte Ford“, je určena pro získávání informací o nejnovějších technologiích, a to buď prostřednictvím velkoplošné obrazovky, nebo tabletů připojených na internet, jiná zóna je pak určena pro vlastní pohovor s prodejcem a další pro relaxaci.

Nový showroom společnosti Auto Kora top s.r.o. byl postaven při plném provozu za neuvěřitelné dva a půl měsíce. Vznikl architektonicky unikátní výstavní prostor, kde je v přízemí 250 m2 určených pro prezentaci osobních vozů, zatímco patro o stejné ploše obsadily vozy užitkové. Ty se na své místo dopravují efektním vnějším výtlačným výtahem.

Otevření nového showroomu bylo spojeno s oslavou patnácti let, po které Auto Kora top s.r.o. ve Valašském Meziříčí úspěšně vozy s modrým oválem ve znaku prodává. „Přídomek top si společnost Auto Kora skutečně zaslouží,“ řekl při slavnostním otevření nového autosalonu Jan Laube, generální ředitel českého Fordu. „Nejen proto, že jsou pro nás partnerem, který si ve valašsko-meziříčském regionu počíná opravdu špičkovým způsobem, ale také proto, že nyní mají i nejhezčí, opravdu top, showroom ze všech partnerů Fordu v České republice.“

 

 

Napsal: redakce

 
ford-0
 
 
 
 

Související články

 

Komentáře k článku

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve příhlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.
 
 
 
 

5. května 1323/9
140 00 Praha 4

Tel.: +420 261 221 953
Tel.: +420 241 409 318

Fax: +420 241 403 333
E-mail: info@iFLEET.cz