iFLEET » Aktuality » Fleet manažer » Colorlak plánuje běžnou obnovu vozového parku

Colorlak plánuje běžnou obnovu vozového parku

 
2015

středa, 28. ledna 2015

Mezi porotci stočlenné manažerské poroty pro volbu Firemních aut roku je řada členů top managementu významných českých společností. A najdeme mezi nimi i takové automobilové nadšence, jako je ing. Mojmír Olšer.

 

Společnost Colorlak, jejímž je generálním ředitelem, patří mezi nejvýznamnější české výrobce nátěrových hmot a nabízí široký sortiment různých druhů barev, laků, lazur a dalších nitrocelulózových, nitrokombinačních, chlorkaučukových, lihových a olejových nátěrových hmot. Mezi výrobky Colorlaku dále patří pomocné přípravky, syntetické, akrylátové, polyuretanové a vodou ředitelné nátěrové hmoty. „V porotě pro volbu firemních aut roku jsem od roku 2013 a zatím jsem se zúčastnil tří testovacích dnů a také předloňského vyhlášení výsledků. Od začátku mne celá akce zaujala svým rozsahem a možnost vyzkoušet si na jednom místě tolik různých aut je pro mne velmi přínosná i příjemná zároveň. Proto jsem rád přijal pozvání také pro letošní ročník,“ komentuje Mojmír Olšer svou letošní účast v manažerské porotě.  

 

Ing. Mojmír Olšer o vozovém parku společnosti Colorlak, a.s.

V našem vozovém parku máme zhruba třicet aut čtyř značek, přičemž dvě z nich, Škoda a Volkswagen tvoří základ vozového paku, který doplňují manažerské vozy značek Mercedes-Benz a BMW. Já osobně jezdím s Mercedesem třídy E, manažeři na nižších stupních mají k dispozici Škody Superb Combi a obchodní zástupci buď Octavie Combi nebo Golfy Variant. Pro letošní rok plánujeme běžnou obnovu vozového parku u aut, která se přiblíží hranici své provozní rentability, zásadní obměnu nebo změnu počtu vozidel neplánujeme. I nadále se také budeme držet financování formou úvěru, který nám vychází zejména u aut obchodních zástupců, kteří najezdí ročně až 50 000 kilometrů, jako nejvýhodnější. Při takových nájezdech nám totiž například operativní leasing příliš dobře nevychází. 

Napsal: redakce

 
 

Související články

 

Komentáře k článku

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve příhlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.
 
 
 
 

5. května 1323/9
140 00 Praha 4

Tel.: +420 261 221 953
Tel.: +420 241 409 318

Fax: +420 241 403 333
E-mail: info@iFLEET.cz