iFLEET » Aktuality » Fleet manažer » Den s Fleetem Praha: již třináct automobilových značek!

Den s Fleetem Praha: již třináct automobilových značek!

 
2020-praha

čtvrtek, 27. srpna 2020

První pražský Den s Fleetem se blíží a finalizuje se program akce, jejímž hlavním (ale nikoli jediným tématem) je elektromobilita. K již potvrzeným značkám, které se akce zúčastní, přibyly další dvě a sice Honda a BMW.

 

Nabídka automobilů pro testovací jízdy bude navzdory některým absencím i na pražském Dnu s Fleetem bohatá. Hosté se mohou těšit na statické a dynamické prezentace značek BMW, Citroën, DS, Ford, Honda, Kia, Lexus, Mercedes-Benz, Opel, Peugeot, Renault, Škoda a Toyota. Celkem se jedná o třináct značek, nadále jsou v jednání další čtyři značky. Prezentovat se budou také další společnosti, například PRE, která předvede i nejnovější generaci svých areálových či domácích nabíječek.

Den s Fleetem Praha se odehraje 10. září v prostorách nového kolbiště v areálu dostihového závodiště ve Velké Chuchli. Součástí akce bude také velká panelová diskuse na téma „Elektromobilita ve firmách a organizacích“. Účastníky panelu bude řada odborníků, kteří budou schopni a ochotni odpovědět na otázky hostů akce. Celý program začíná zahájením v 09:00 hodin, parkování pro hosty je zajištěno přímo u areálu. Máte-li o účast na akci zájem, můžete se přihlásit zde.       

 

     

 
 

Související články

 

Komentáře k článku

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve příhlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.
 
 
 
 

5. května 1323/9
140 00 Praha 4

Tel.: +420 261 221 953
Tel.: +420 241 409 318

Fax: +420 241 403 333
E-mail: info@iFLEET.cz