iFLEET » Aktuality » Fleet manažer » Den s Fleetem Praha má nové místo konání

Den s Fleetem Praha má nové místo konání

 
2020-praha

středa, 19. srpna 2020

Dne 10. září se odehraje letos jediný Den s Fleetem. Stane se tak v Praze, ovšem nikoli v původně plánovaném golfovém resortu Twin Chapels v Praze – Vinoři, ale na dostihovém závodišti ve Velké Chuchli.

 

Důvodem změny místa konání je fakt, že resort Twin Chapels nebude v době konání akce plně dobudován a zprovozněn. I do jeho plánů bohužel zasáhly následky koronavirové epidemie, která způsobila zpoždění finálních prací. Hledání náhradních prostor ve stejném termínu se nicméně podařilo a fleetoví manažeři a zástupci automobilek se sejdou v prostorách dostihového závodiště ve Velké Chuchli, konkrétně v prostorách nového kolbiště. „Tyto prostory nabízejí několik výhod. Zaprvé se bude jednat o plně outdoorovou akci, což znamená, že se nás nedotknou již vyhlášená a případně další omezení, která budou platit od prvního září. Za druhé nabízí tyto prostory dostatek místa a zajímavé prostředí tvořené velkými napínanými stany. O catering se pak postarají foodtrucky, kterými závodiště také disponuje,“ vysvětluje šéfredaktor magazínu FLEET firemní automobily Richard Plos.

Hostům Dne s Fleetem Praha bude k dispozici rozsáhlé parkoviště a prostory dvou velkých napínaných stanů, z nichž jeden poslouží jako zázemí pro hosty akce a catering, druhý pak bude v dopolední části využit pro prezentace a přednášky. Na akci je v současnosti potvrzeno deset automobilových značek, pořadatelé navzdory nepříznivé situaci, která v autoprůmyslu obecně panuje, dále jednají s šesti dalšími. I když je hlavním tématem prvního pražského Dne s Fleetem elektromobilita, na akci budou k dispozici vozy se všemi aktuálně dostupnými druhy pohonu. O elektromobilitě si budou účastníci povídat i v rámci panelové diskuse se zajímavými hosty.

Den s Fleetem Praha se odehraje 10. září, začátek je tradiční, tedy 9:00 hod. Přihlásit se na akci můžete zde.            

 
 

Související články

 

Komentáře k článku

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve příhlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.
 
 
 
 

5. května 1323/9
140 00 Praha 4

Tel.: +420 261 221 953
Tel.: +420 241 409 318

Fax: +420 241 403 333
E-mail: info@iFLEET.cz