Fleet AwardsFleet Awards Firemní auto rokuFiremní auto roku Fleet SlovenskoFleet Slovensko
 

iFLEET » Aktuality » Fleet manažer » Fleet v roce 2016: lepší na všech frontách

Fleet v roce 2016: lepší na všech frontách

 
loga

pátek, 13. listopadu 2015

I na rok 2016 chystá vydavatelství časopisu FLEET inovace, které posunou časopis a všechny aktivity v oblasti naší komunikační platformy opět o něco výš.

 

První novinka se týká distribuce časopisu. Tři vydání v roce 2016 vyjdou kromě vlastní distribuce také ve společné distribuci s týdeníkem Ekonom. Fleet dlouhodobě rozvíjí mediální partnerství s relevantními elektronickými i tištěnými tituly s cílem představit problematiku fleet managementu širší skupině řídících pracovníků českých společností a právě společná distribuce s týdeníkem Ekonom bude další skvělou příležitostí, jak tento cíl naplnit. Navíc jedno ze tří vydání s dvojí distribucí bude tradiční monotematické číslo Fleetu, bude sdílet téma s jednou z akcí Tour de Fleet 2016 a vyjde přesně v den konání této akce. Dojde tak k jedinečnému propojení fleetové akce s časopisem, navíc s rozšířenou distribucí s Ekonomem – a to vše postavené na velmi zajímavém tématu.

Inovace se dotkne i Tour de Fleet 2016, celorepublikové platformy pro podporu obchodu a komunikace ve fleetovém odvětví, kterou Fleet uvedl v letošním roce. I v roce 2016 se bude Tour de Fleet skládat z pěti akcí v různých regionech republiky a závěrečného Fleet Festivalu Praha spojeného s udílením fleetových cen. Základní kalendář se bude skládat ze tří „velkých“ Dnů s Fleetem na tradičních a osvědčených místech s neomezenou kapacitou jak pro hosty, ta i pro dodavatele, a ze dvou kompaktnějších akcí exkluzivnějšího charakteru, mířících na vyšší manažery fleetových firem, s omezenou kapacitou prezentovaných dodavatelů odvětví. V tomto případě půjde o tematicky vyhraněné akce včetně té, která bude sdílet téma s jedním speciálním vydáním Fleetu. Inovace se bude týkat i programového modelu všech fleetových akcí. Počet hlavních přednášek bude omezen a „outdoorová“ část dne začne ještě před obědem. Další přednášky a workshopy se budou odbývat v průběhu dne na čistě zájmovém principu, takže si účastníci budou moci program „svého“ Dne s Fleetem částečně sestavovat sami.

Jednotlivé akce Tour de Fleet 2016 jsou naplánovány na 21.4., 26.5., 23.6., 8.9. a 6.10., Fleet Festival Praha a Fleet Gala 2016 pak proběhne 20. října 2016. Podrobný program bude zveřejněn na začátku prosince.

„Změny v Tour de Fleet 2016 míří obecně od kvantity k vyšší kvalitě s důrazem na individualitu. Tour bude i nadále otevřena všem, ale současně chceme posílit spolupráci s partnery s aktivním přístupem a zájmem o vyšší individualizaci své účasti na Tour de Fleet. Zejména půjde o partnery, kteří si zvolí Tour de Fleet jako jeden z dlouhodobých nástrojů komunikace a podpory obchodu v oblasti prodejů zboží a služeb firmám,“ říká Richard Plos, šéfredaktor magazínu FLEET.

Podívejte se na vše o Tour de Fleet 2015 - ZDE

Podívejte se také na film z konference a galavečera a publikaci Fleet Best Of 2015, která vyšla tento týden v tištěném i elektronickém vydání Hospodářských novin a Ekonomu.

 
 

Související články

 
 

Komentáře k článku

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve příhlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.
 
 
 
 

5. května 1323/9
140 00 Praha 4

Tel.: +420 261 221 953
Tel.: +420 241 409 318

Fax: +420 241 403 333
E-mail: info@iFLEET.cz