iFLEET » Aktuality » Fleet manažer » Innogy svěřila svá auta LeasePlanu

Innogy svěřila svá auta LeasePlanu

 
ilustracni-0

pondělí, 21. ledna 2019

Energetická skupina innogy provozuje rozsáhlý vozový park užitkových vozidel a jejich správu svěřila od 1. ledna společnosti LeasePlan. Ta navíc dodá svému novému klientovi v průběhu pěti let 900 nových osobních automobilů. Většinou budou mít pohon na CNG, ale chybět nebudou ani plug-in hybridy či elektromobily. Jde o jeden z největších kontraktů na českém trhu operativního leasingu za poslední roky.

 

„Jsme hrdí na to, že si innogy vybrala za správce automobilové flotily právě nás. Rázem se zařadila mezi naše vůbec největší zákazníky. Tomu odpovídala i příprava spolupráce. Poslední půlrok jsme ladili veškeré související procesy, zejména v oblasti údržby vozů a pojištění, aby plně vyhovovaly vysokým nárokům, které innogy na správu flotily má,“ uvedl generální ředitel společnosti LeasePlan Česká republika Martin Brix.

O všech 1400 užitkových automobilů pečuje LeasePlan formou takzvaného fleet managementu, přičemž innogy zůstává nadále jejich majitelem. Oproti tomu 900 osobních vozidel bude dodáváno a následně provozováno pomocí klasického operativního leasingu. „Vítězem náročného tendru na poskytování operativního leasingu a fleet managementu se stala společnost LeasePlan především z důvodu flexibilního nastavení a kvality poskytovaných služeb, ekonomické výhodnosti řešení a dlouholeté zkušenosti se správou významných flotil na českém trhu,“ říká Car Fleet & Mobility Manager společnosti innogy Vít Baldík.

 
 

Související články

 

Komentáře k článku

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve příhlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.
 
 
 
 

5. května 1323/9
140 00 Praha 4

Tel.: +420 261 221 953
Tel.: +420 241 409 318

Fax: +420 241 403 333
E-mail: info@iFLEET.cz