iFLEET » Aktuality » Fleet manažer » Tour de Fleet 2016 - přihlašte se již dnes

Tour de Fleet 2016 - přihlašte se již dnes

 
fleety-0

čtvrtek, 17. prosince 2015

I pro rok 2016 připravil časopis FLEET firemní automobily celorepublikové turné zaměřené na správu vozových parků a podporu prodeje aut pro firemní klientelu.

 

Letošní první ročník Tour de Fleet ukázal, že bezprostřední a pravidelný kontakt mezi správci vozových parků a dodavateli, především automobilkami, přispívá k dobré komunikaci mezi oběma stranami a přispívá k rozvoji obchodu. V zájmu dalšího zkvalitnění akce, které bere časopis FLEET jako svůj dlouhodobý úkol, přináší ročník 2016 některé inovace.

To hlavní však zůstává: Tour de Fleet bude i v roce 2016 celorepublikovou platformou pro podporu komunikace a obchodu ve fleetovém odvětví. Program se skládá z pěti akcí v různých regionech republiky a závěrečného Fleet Festivalu Praha spojeného s udílením fleetových cen. Základní kalendář čítá tři klasické Dny s Fleetem s neomezenou kapacitou pro hosty i partnery a dvě kompaktnější akce exkluzivnějšího charakteru, zaměřené spíše na vyšší management firem s vozovými parky. V tomto případě jde o tematicky jasně definované akce, přičemž jedna z nich bude sdílet téma se speciálním monotematickým vydáním Fleetu. Tato akce se koná na začátku září v Dolních Břežanech u Prahy v novém, ultramoderním laserovém centru ELI Beamlines a nese název Technologický den. A právě tento den vyjde mimořádné číslo časopisu FLEET pod stejným názvem, navíc ve společné distribuci s týdeníkem Ekonom. „Chceme pozvat manažery českých firem na toto jedinečné pracoviště a představit jim to nejlepší z automobilových technologií současnosti,“ říká k akci Technologický den šéfredaktor časopisu FLEET Richard Plos.

Z teritoriálního hlediska se Tour de Fleet 2016 skládá z dvou akcí na Moravě, dvou akcí v Čechách a dvou akcí v Praze a bezprostředním okolí.

Další inovace se týká programového modelu Dnů s Fleetem. Počet hlavních přednášek bude omezen a „outdoorová“ část dne tak začne dříve než doposud, ještě před obědem. Další přednášky a workshopy budou probíhat v průběhu dne uvnitř testovacího parku. Pro účastníky Dnů s Fleetem to bude znamenat větší volnost a možnost individualizace programu Dne s Fleetem podle vlastních preferencí a zájmu o jednotlivá témata.

Katalog akcí Tour de Fleet 2016

Zde se přihlašte na akce

 
 

Související články

 

Komentáře k článku

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve příhlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.
 
 
 
 

5. května 1323/9
140 00 Praha 4

Tel.: +420 261 221 953
Tel.: +420 241 409 318

Fax: +420 241 403 333
E-mail: info@iFLEET.cz