Fleet AwardsFleet Awards Firemní auto rokuFiremní auto roku Fleet SlovenskoFleet Slovensko
 

iFLEET » Aktuality » Fleet manažer » Den s Fleetem 2019 Brno se blíží

Den s Fleetem 2019 Brno se blíží

 
2014-jaro

středa, 15. května 2019

První letošní Den s Fleetem se blíží. Za necelé čtyři týdny, konkrétně ve čtvrtek, 6. června, se fleetová komunita setká v golfovém centru Kaskáda. Již prověřená atraktivní lokalita mezi Kuřimí a Brnem nabídne opět prezentaci jak zástupců automobilových značek, tak dodavatelů, jejichž produkty pomáhají při správě vozových parků. Nejen velkých, ale i těch nejmenších.

 

Na Den s Fleetem Brno se chystá aktuálně deset automobilových značek, konkrétně Citroën, Ford, Hyundai, Jaguar, Kia, Land Rover, Nissan, Opel, Peugeot, Renault, o účasti dalších ještě organizátor jedná. Svou nabídku pronájmů vozidel pro firmy i živnostníky představí také Mototechna, pokročilý monitoring vozových parků a další navazující systémová řešení předvede Princip, který je součástí nadnárodní společnosti Eurowag.

V rámci přednáškového bloku se mohou účastníci těšit na přednášku o financování vozových parků, zejména s ohledem na problematiku pronájmů a operativních leasingů, které se v zájmu maximální nezávislosti a otevřenosti ujme šéfredaktor magazínu FLEET firemní automobily Richard Plos „Za ta léta, co vedu magazín FLEET jsem hovořil na téma operativního leasingu snad se stovkami manažerů. Myslím si, že jsou to zajímavé informace a určitě zejména těm, kteří ještě nemají s leasingem zkušenosti, pomohou. Podle mého názoru operativnímu leasingu jako takovému otevřenost informací pomůže. Zákazníci se dnes orientují primárně podle ceny, respektive výšky měsíční splátky, špatně čtou smlouvy, mnohdy nepřesně porovnávají různé nabídky s rozdílnou skladbou služeb, a leasingové společnosti na takový trend buď reagují, nebo jej využívají. To vede k nedorozuměním, zklamání z produktu jako takového a deformaci pohledu na něj. Kruh se uzavírá a v konečném důsledku nikdo nevyhrává,“ říká Richard Plos.

Významnou částí konferenčního bloku bude také panelová diskuse na téma „Význam a tvorba firemní Car Policy“. Panelisty budou Robert Kotál z Dopravní akademie, Přemysl Žižka z AZ Mobility, Kamil Navrátil z Albert Česká republika a Petr Králíček, zkušený fleet manažer, který v minulosti dlouhodobě působil u společnosti Philip Morris. Hovořit se bude o legislativních aspektech Car Policy, stejně jako o bezpečnostních hlediscích, o problematice související s oddělením HR a dalšími oblastmi firemního managementu.

Den s Fleetem 2019 Brno zahajuje ve čtvrtek 6. června v 9:00 hodin, konec akce je tradičně naplánován na 16:00. Máte-li o účast zájem, můžete se přihlásit přímo ZDE, nebo si můžete napsat o osobní pozvánku ZDE.       

 

 

 

    

 

  

 

 
 

Související články

 

Komentáře k článku

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve příhlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.
 
 
 
 

5. května 1323/9
140 00 Praha 4

Tel.: +420 261 221 953
Tel.: +420 241 409 318

Fax: +420 241 403 333
E-mail: info@iFLEET.cz