iFLEET » Aktuality » Fleet produkt » Auta na kratší i delší dobu: Fleet Hero

Auta na kratší i delší dobu: Fleet Hero

 
ilustracni-0

středa, 17. října 2018

O tom, že je standardní operativní leasing pro mnohé klienty málo operativní, se hovoří dlouho. Na trhu se díky tomu začínají objevovat „štiky“, které standardní nabídce velkých leasingovek vytvářejí akceschopnější konkurenci. Nejnovějším počinem je program nazvaný možná poněkud kinematograficky „Fleet Hero“. Není od Marvelu, ale od skupiny AURES Holdings, kam spadá inovační laboratoř AuresLab a také společnosti AAA Auto nebo Mototechna.

 

Nová služba nabízí alternativu jak ke klasickému operativnímu leasingu, tak ke službám autopůjčoven, neboť její minimální doba pronájmu je pouhých 14 dní. „V posledních letech se stává firemním trendem auto nevlastnit. Mít ho jako službu, nikoli majetek. A proto je tu Fleet Hero, kde veškerá starost se správou vozového parku přechází na nás. Poskytuje maximální flexibilitu za tu nejnižší cenu,“ uvedl Stanislav Gálik, ředitel inovační laboratoře AuresLab. Pilotní provoz služby byl zahájen v říjnu v Praze.

Program Fleet Hero nabízí výběr ze tří kategorií vozů: Economy, Standard a Premium. V kategorii Economy jde například o vozy Hyundai i30 nebo Opel Mokka, Standard je momentálně zastoupen automobily jako VW Golf nebo Kia Sorento, v kategorii Premium najde zákazník například Škodu Octavii RS nebo VW Passat.  

„Může se stát, že v průběhu pronájmu bude zákazník jezdit s několika různými vozy. V případě výměny bude o změně vždy včas informován, přičemž půjde o auto stejné kategorie,“ uvedl Josef Gažúr, ředitel Fleet Hero. Služba garantuje vůz z dané kategorie s přistavením do 24 hodin od objednání. Zákazník si může automobil pronajmout na přesně daný počet dní či na neurčito s čtrnáctidenní výpovědní lhůtou.

Díky spolupráci se značkou Mototechna dokáže Fleet Hero pružně reagovat na požadavky zákazníků. „Pokud bude například potřeba více automobilů nebo dojde k poruše, jsme schopni rychle přistavit další nebo náhradní auto. Zajištění maximální mobility zákazníků je pro nás klíčové,“ dodal Gažúr. Všechny nabízené vozy jsou v tovární záruce, ve stáří do dvou let s s nájezdem od 3000 do 50 000 km. Zákazník si také může zvolit typ převodovky a palivo.

Služba Fleet Hero je primárně určena středním a velkým firmám. Cena pronájmu začíná na částce 8999 Kč za měsíc. Již v pilotní fázi projevila o službu zájem řada společností, například Alza.cz nebo Logimap. „Líbí se nám široká nabídka vozů, které jsou v perfektním stavu a přistaveny do sídla společnosti do 24hodin od objednání. Naše společnost se nechce vázat na 2 roky a vozy z klasické autopůjčovny jsou drahé, proto jsme se rozhodli pro Fleet Hero,“ řekl Tomáš Crhonek, jednatel společnosti Logimap.

Petr Vaněček, provozní ředitel společnosti AURES Holdings, která službu Fleet Hero provozuje, uvedl, že jde o další z řady inovací, která rozšiřuje záběr podnikatelských aktivit skupiny. „Letošní rok jsme věnovali komplexnímu řešení mobility zákazníků. Služba Fleet Hero je dalším kamínkem v této mozaice. Zájem firem o tuto službu ještě před jejím oficiálním spuštěním je potvrzením faktu, že jdeme správnou cestou.“ Služba Fleet Hero začne fungovat naplno od 1. ledna 2019. V nabídce bude mít 1000 vozů většiny běžných značek našeho trhu.

 

 
 

Související články

 
 

Komentáře k článku

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve příhlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.
 
 

Mimořádná vydání

Tour de Fleet 2020 - registrace

Den s Fleetem 2020Pardubice

Newsletter

Archiv
 
 
 
 

5. května 1323/9
140 00 Praha 4

Tel.: +420 261 221 953
Tel.: +420 241 409 318

Fax: +420 241 403 333
E-mail: info@iFLEET.cz