iFLEET » Aktuality » Fleet produkt » Ford snížil ceny u Kugy, Pumy a Focusu. Navíc má atraktivní financování

Ford snížil ceny u Kugy, Pumy a Focusu. Navíc má atraktivní financování

 
ford-0

čtvrtek, 22. října 2020

Ford se rozhodl přistoupit na našem trhu k výraznému snížení cen u klíčových modelů osobních vozů. Ceny se v některých případech snižují až o 50 000 Kč. Akce se vztahuje na modely Kuga, Puma a Focus a platí do konce roku.

 

V rámci nové akce začínají ceny modelu Kuga na 569 900 Kč, Puma je k mání od 439 900 Kč a skrznaskrz fleetový Focus má ceny od 399 900 Kč. „Rozhodli jsme se zásadním způsobem zatraktivnit pro české zákazníky nabídku našich nejpopulárnějších modelů. Jdeme možná tak trochu proti proudu a věříme, že to zákazníci v dnešní době ocení,“ říká k tomu Country Manager českého Fordu Libor Beneš. „Obě naše letošní novinky – crossover Puma i nová generace SUV Kuga – české zákazníky velmi zaujaly. Jsem tedy přesvědčen, že se z nich brzy stanou bestsellery. Ford Focus už dávno mezi nejoblíbenější kompaktní vozy patří, především v praktické verzi kombi, kterou nyní během časově omezené akce nabídneme zcela bez příplatku. Také bychom vzhledem k rostoucím cenám ojetin rádi přesvědčili určitou část zákazníků, že je výhodnější investovat do zcela nového auta, v našem případě ještě s příjemným bonusem v podobě pětileté záruky v ceně,“ doplňuje Libor Beneš.

 

Kuga a Puma

Když se na akční nabídku podíváme podrobněji, zjistíme, že v případě nového a dlužno podotknout, že velmi povedeného SUV Kuga dochází ke snížení u všech již existujících akčních nabídek skladových vozů ke slevě 50 000 Kč. U kompaktního crossoveru Puma je to až 20 000 Kč. Na menší Pumu se navíc vztahuje také výkupní bonus až 30 000 Kč, pokud zájemce o nový vůz odprodá své starší auto autorizovanému dealerovi Fordu. To ale ještě není všechno. Pro modely Kuga i Puma byl také vytvořen zcela nový úvěrový produkt, tzv. „Ford Credit úvěr 0,99“, nabízející jeden z nejnižších úroků na trhu vůbec.

U modelu Kuga je navíc pro verze ST-Line a ST-Line X k dispozici nová verze Smart Edition, zahrnující dvě nejžádanější sady výbav, tedy Winter a Technology, vždy se slevou 10 000 Kč. Zákazník díky tomu pořídí sadu Winter za 6000 Kč a získá s ní vyhřívané čelní sklo, volant a přední sedadla. Sadu Technology může mít za 24 900 Kč, dostane s ní adaptivní tempomat, rozpoznávání dopravních značek nebo systém hlídání mrtvých úhlů či aktivní parkovací asistent včetně přední parkovací kamery.

Kompaktní crossover Puma má ceny sníženy o 20 000 Kč u verzí Titanium X, ST-Line X a ST-Line Vignale, až 10 000 Kč pak zákazník ušetří u modelů Titanium a ST-Line. Také v tomto případě platí nabídka Smart Edition, určená pro modely Titanium a ST-Line. Ta, podobně jako u modelu Kuga, přidává k původní výbavě například automatickou klimatizaci nebo vyhřívaná přední sedadla, sklo či volant.

 

Focus

Posílení nabídky se dočkal i model Focus. U něj byly sníženy akční ceny velmi žádaných verzí kombi, a to až o 24 000 Kč. Focus kombi s motorem EcoBoost 1,0 l o výkonu 73 kW a šestistupňovou manuální převodovkou tak lze pořídit za 399 900 Kč, což je cena shodná s provedením hatchback. Kromě toho platí pro Ford Focus výkupní bonus za starší vůz až do výše 30 000 Kč jako u Fordu Puma (neplatí však pro Focus Trend). Pro stupně výbavy Titanium, ST-Line a Active si lze také pořídit sady X s dalším cenovým zvýhodněním. Ty obsahují například digitální přístrojový štít, tmavě tónovaná skla nebo bezdotykové ovládání pátých dveří.

„Myslím, že naše malá cenová revoluce osloví nejen potenciální kupce, kteří doposud uvažovali spíše o ojetém voze, ale i zákazníky, kteří mají zájem o auto zcela nové, ale zatím s jeho pořízením z ekonomických důvodů ještě váhali,“ uzavírá Libor Beneš, Country Manager českého Fordu.

Na všechny zmíněné modely se vztahuje záruka na pět let nebo na 100 000 ujetých kilometrů. Výše zmíněné akční nabídky jsou platné prozatím do konce roku 2020.

 

 

 
 

Související články

 
 

Komentáře k článku

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve příhlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.
 
 

Mimořádná vydání

Tour de Fleet 2020 - registrace

Den s Fleetem 2020Pardubice

Newsletter

Archiv
 
 
 
 

5. května 1323/9
140 00 Praha 4

Tel.: +420 261 221 953
Tel.: +420 241 409 318

Fax: +420 241 403 333
E-mail: info@iFLEET.cz