iFLEET » Aktuality » Fleet produkt » Ford uvádí do Evropy systém SYNC 3

Ford uvádí do Evropy systém SYNC 3

 
nova-slozka-0

pátek, 26. února 2016

Ford nespí na vavřínech ve vývoji elektronických informačních systémů a přichází nyní s novým systémem Sync 3, který již podle dostupných ilustrací nabídne přehlednější uživatelské rozhraní, než nabízela předchozí generace Sync 2.

 

Sync 3 je tedy nejnovější generace komunikačního a zábavního systému značky Ford a komunikuje i v češtině. Umožňuje ovládat audiosystém, navigaci, klimatizaci a určité funkce připojených chytrých telefonů přirozenými hlasovými pokyny. Evropským zákazníkům bude Sync 3 nejprve k dispozici v modelech Mondeo, S-MAX a Galaxy, následovat bude nová Kuga.

Systém Sync 3 lze vedle hlasových příkazů ovládat rovněž prostřednictvím barevné dotykové obrazovky o úhlopříčce 8 palců (20 cm). Nové rozhraní má rozměrnější tlačítka a v nejaktuálnější verzi podporuje také gesta, jaká se používají na chytrých telefonech. Systém komunikuje se zařízeními Apple CarPlay i Android Auto a umožňuje bezdrátové aktualizace. Sync 3 se pyšní vyšším výkonem, rozumí jednodušším příkazům a podporuje pět dalších jazyků včetně češtiny. Řidič tak může vyhledat kavárnu, čerpací stanici nebo parkoviště prostým stiskem tlačítka a vyslovením přání typu „potřebuji kávu“, „potřebuji benzin“ či „potřebuji zaparkovat“. Podobným způsobem je možné vyhledávat rovněž hotely, letiště a další místa. Systém Ford Sync již funguje ve více než 15 milionech vozů. Při vývoji nejnovější verze vycházel Ford z více než 22 000 komentářů a také z průzkumů a uživatelského testování. Výsledkem je dosud nejpřívětivější verze systému.

Napsal: redakce

 
 

Související články

 

Komentáře k článku

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve příhlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.
 
 
 
 

5. května 1323/9
140 00 Praha 4

Tel.: +420 261 221 953
Tel.: +420 241 409 318

Fax: +420 241 403 333
E-mail: info@iFLEET.cz