iFLEET » Aktuality » Fleet produkt » Fordy od ČSOB výhodněji. Startuje kampaň "Modrá edice"

Fordy od ČSOB výhodněji. Startuje kampaň "Modrá edice"

 
ford-0

čtvrtek, 1. října 2015

Klienti ČSOB mohou v současnosti získat vůz značky Ford za zvýhodněnoých podmínek v rámci akční nabídky Ford Modrá Edice, pokud zvolí jeho financování formou úvěru nebo operativního leasingu od ČSOB Leasing. Nabídka je časově omezená do konce roku a platí pro soukromé osoby i firmy.

 

Klientovi stačí vyplnit žádost o financování auta u svého bankéře na kterékoliv pobočce ČSOB a nechat si od něj potvrdit akční leták, který zároveň slouží jako voucher k získání výhody u všech autorizovaných dealerů značky Ford. Zákazníci navíc od ČSOB Leasingu dostanou ke každému financovanému vozu Ford Modrá Edice CCS kartu v hodnotě 3000 Kč a dálniční známku na rok 2016 zdarma. Více informací lze získat na všech pobočkách ČSOB.

„Při této nabídce jsme mysleli na všechny zákazníky značky Ford, kterým chceme pořízení jejich nového vozu kromě výhodné ceny zpříjemnit i dodatečnými benefity zdarma. Ušetřenou částku mohou investovat například do lepšího vybavení vozu nebo si prostě jen vylepšit rozpočet,“ říká o nové akci Petr Šenkýř, ředitel týmu financování osobních a užitkových vozů z ČSOB Leasing.

Kampaň „Modrá Edice“ obsahuje kompletní modelovou nabídku značky, a to jak osobních, tak užitkových vozů. Nabídka platí ode dneška (1. října 2015) do konce roku.

Napsal: redakce

 
 

Související články

 

Komentáře k článku

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve příhlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.
 
 
 
 

5. května 1323/9
140 00 Praha 4

Tel.: +420 261 221 953
Tel.: +420 241 409 318

Fax: +420 241 403 333
E-mail: info@iFLEET.cz