iFLEET » Aktuality » Fleet produkt » Hotspot: rychlý internet na palubě vozů Lexus

Hotspot: rychlý internet na palubě vozů Lexus

 
lexus-0

pátek, 11. října 2013

Nová generace modelu Lexus IS se může kromě jiných pokročilých technologií pochlubit zajímavým systémem Lexus Hotspot, který nabízí nezávislou vysokorychlostní Wi-Fi konektivitu pro všechny cestující ve vozidle.

 

Lexus Hotspot umožňuje používat na palubě až pět zařízení Wi-Fi současně, je vždy k dispozici a aktivuje se při spuštění vozu. Podporuje také interaktivní spolupráci mezi zařízeními ve vozidle, ať již k pracovním účelům nebo hraní her.

Systém Lexus Hotspot, certifikovaný sdružením Wi-Fi Alliance, používá ke svému provozu dvě antény pro 3G signál, které zaručují optimální konektivitu i za jízdy vysokou rychlostí. Podpora technologií mobilní komunikace v sítích 3G a 2G umožňuje automatickou aktualizaci softwaru metodou OTA (over-the-air) a je otevřená pro sítě jakéhokoli operátora GSM prostřednictvím SIM karty zákazníka.

Řešení s dvojitou anténou vykazuje lepší vlastnosti než hotspot postavený na chytrém telefonu, ale navíc zbytečně nevyčerpává baterie a netrpí dalšími omezeními, která jsou pro konektivitu Wi-Fi přes chytré telefony typická.

Hotspot je napevno propojen s akumulátorem vozu k zajištění nepřetržitého napájení. Funguje za všech klimatických podmínek a při teplotách od -20 do +65 °C. Jeho připojení zlepšuje sílu signálu na palubě a zvyšuje použitelnost i uživatelskou flexibilitu; systém tak nabízí nejlepší cenově dostupnou konektivitu Wi-Fi nejen řidičům, ale všem, kteří potřebují za jízdy pracovat, obchodníkům využívajícím taxi či osobního řidiče, nebo třeba celým rodinám. Řešení Lexus Hotspot je k dispozici i pro modely GS, CT a RX a stojí 6751 Kč bez DPH.

Napsal: redakce

 
 

Související články

 

Komentáře k článku

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve příhlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.
 
 
 
 

5. května 1323/9
140 00 Praha 4

Tel.: +420 261 221 953
Tel.: +420 241 409 318

Fax: +420 241 403 333
E-mail: info@iFLEET.cz