iFLEET » Aktuality » Fleet produkt » Operativní leasing přímo od Fordu

Operativní leasing přímo od Fordu

 
transit-2014

středa, 23. dubna 2014

Společnost FCE Credit, s.r.o., přichází po úvodní testovací fázi se zcela novým finančním produktem nazvaným Ford Lease. Plnohodnotný operativní leasing doplní široké portfolio služeb, které společnost na českém trhu nabízí už od roku 1998.

 

Operativní leasing Ford Lease se objevuje na trhu ve chvíli, kdy na něj vstupuje i zcela nový „velký“ Ford Transit. „Očekáváme, že náš nový operativní leasing ocení zejména malé a střední firmy, které se teď, společně s Ford Motor Company snažíme intenzivně oslovovat,“ vysvětluje Vladan Rojíček, generální ředitel společnosti FCE Credit s.r.o. „Operativní leasing přináší podnikatelům mnoho výhod. Umožňuje například přesně kalkulovat náklady na vůz po celou dobu leasingu a minimalizovat nepředvídané výdaje. Pomáhá rovněž snižovat základ daně, protože veškeré splátky lze okamžitě uplatnit do nákladů firmy. Navíc se takto financované vozy neobjevují v účetní rozvaze, a vylepšují tak ukazatele ROE (Rentabilita Vlastního Kapitálu),“ dodává Vladan Rojíček.

Dalším benefitem je také možnost volby mezi jeho základní verzí, anebo rozšířenou, tedy Ford Lease Full Service. U ní se leasingová společnost postará prakticky o veškeré služby spojené s provozem automobilu. Kromě základních položek, jako je havarijní i povinné pojištění a silniční daň, sem patří dálniční známky, servis, výměna pneumatik a všechna související administrativa. Full Service jde ještě dál a postará se například i o pojištění skel nebo přistavení náhradního vozu. To všechno přitom zohledňují pevné leasingové splátky. Uživatel vozu zároveň zná jeho budoucí zůstatkovou hodnotu, za kterou pak může auto odkoupit. K vozu může být rovněž vydána karta na čerpání paliva, zřízena elektronická kniha jízd, naistalováno sledování pohybu vozu přes GPS a mnoho dalších služeb včetně zařízení známého jako „Online reporting Fleet Monitor“ (Fleet Monitor usnadňuje rozhodnutí týkající se ceny či výběru vozidla a informuje o celkovém stavu vozového parku).

Smlouvu navíc zájemci o Ford Lease mohou uzavřít u všech autorizovaných partnerů Fordu v ČR. Novinkou je také tzv. „online kalkulačka“, díky níž je dealer schopen zákazníkovi připravit nabídku během několika minut. Doba trvání nového Ford Lease se pohybuje mezi 24 a 60 měsíci. O přednostech operativního leasingu Ford Lease se zákazníci mohou u dealerů Ford přesvědčit například během akce „Dny otevřených Fordů“ (25. - 26. dubna 2014), kdy bude nabízen za zvýhodněných podmínek.

Napsal: redakce

 
 

Související články

 

Komentáře k článku

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve příhlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.
 
 
 
 

5. května 1323/9
140 00 Praha 4

Tel.: +420 261 221 953
Tel.: +420 241 409 318

Fax: +420 241 403 333
E-mail: info@iFLEET.cz