iFLEET » Archiv

FLEET 1 / 2005

 
 

Vybrané články

A co dál?

A co dál?

 

Tím není obsah FLEETu č. 1 / 2005 zdaleka vyčerpán. Další studie, rešerše, profily, reportáže, aktuality a spoustu dalších informací najdete v tištěném vydání. Chybí vám FLEET č. 1 / 05? Volejte 261 221... celý článek »

 
Aktuality

Aktuality

 

Výběr aktualit ze světa vozových parků a jejich dodavatelů Bodový systém v Německu Diskuse nad novým bodovým systémem, který by měl být u nás zaveden, neustávají. Nezaškodí se proto podívat, jak funguje jinde.... celý článek »

 
Bohatá nabídka pro firmy

Bohatá nabídka pro firmy

 

Tradiční italská značka se může pochlubit silnou nabídkou v oblasti malých a kompaktních automobilů, její další silnou stránkou je oblast lehkých užitkových vozů. První ze seriálu článků, které představí nabídku... celý článek »

 
Car policy: komu a čemu slouží?

Car policy: komu a čemu slouží?

 

Dá se říci, že každá, i ta nejmenší firma vlastnící alespoň jeden automobil, má svou „car policy“. Jen tak možná souhrn svých pravidel pro pořizování, správu a provoz firemních automobilů nenazývá. U větších a... celý článek »

 
Carnet: finančně příznivý monitoring

Carnet: finančně příznivý monitoring

 

Společnost SGS uvádí ve spolupráci se společností T-Mobile na trh nový systém pro monitoring pohybu vozidel SGS Car Net. Jedná se o řešení určené pro masový trh s širokým využitím jak ve větších firmách, tak u... celý článek »

 
Daňové aspekty oprávněnosti používat firemní vozy

Daňové aspekty oprávněnosti používat firemní vozy

 

V mnoha firmách přichází často na přetřes otázka, kdo a k čemu smí využít firemní vůz. Pokud neexistují jasně stanovená pravidla ve formě pečlivě a v souladu s platnými zákony, vyhláškami, nařízeními a předpisy... celý článek »

 
Knihy jízd - přehled nabídky

Knihy jízd - přehled nabídky

 

Vedení knihy jízd nepatří mezi oblíbené činnosti řidičů firemních automobilů. Luštění ledabyle naškrábaných údajů v malých ohmataných a několika kávami poznamenaných knížečkách zase nepatří mezi nejoblíbenější činnosti... celý článek »

 
Pojištění fleetů: vyrovnaná nabídka

Pojištění fleetů: vyrovnaná nabídka

 

Náklady na pojištění automobilů v rámci vozového parku představují významnou provozní položku a snad každý provozovatel bedlivě sleduje, jaký efekt peníze vynaložené na pojištění vozů mají. Už v případě zákonného... celý článek »

 
Předem známé náklady

Předem známé náklady

 

Citroën je značka, kterou lze zcela jistě považovat za fleetovou. Nejen vzhledem k šíři její nabídky, ale také s ohledem na výsledky průzkumů, které ji jednoznačně řadí z tohoto hlediska mezi desítku nejdůležitějších... celý článek »

 
 
 
 
 

5. května 1323/9
140 00 Praha 4

Tel.: +420 261 221 953
Tel.: +420 241 409 318

Fax: +420 241 403 333
E-mail: info@iFLEET.cz