iFLEET » Archiv

FLEET 1 / 2007

 
 

Vybrané články

Vlastními silami

Vlastními silami

 

Vozový park společnosti T-Mobile patří v našich podmínkách k těm velkým. Stovky stříbrných vozů slouží potřebám zaměstnanců mobilního operátora, a jejich méně výrazný branding není to jediné, co je odlišuje od... celý článek »

 
Postaveno na spolehlivosti

Postaveno na spolehlivosti

 

Toyota si cílevědomě buduje pověst výrobce kvalitních, spolehlivých automobilů. To je deviza, kterou by měla zejména firemní klientela výrazně oceňovat. Přesto se v případě Toyoty nedá mluvit o typické fleetové... celý článek »

 
Přidělit, či nepřidělit?

Přidělit, či nepřidělit?

 

Využívání automobilu jako formy nefinančního zaměstnaneckého benefitu je dnes velmi rozšířeno. Nejnovější trend ovšem v řadě evropských zemí směřuje jinam: k přímému finančnímu ohodnocení zaměstnance, namísto přidělení... celý článek »

 
Věčné téma: spotřeba

Věčné téma: spotřeba

 

Kdykoli dojde ke zvýšení cen paliv, začnou fleet manažeři přemýšlet o možných úsporách a rozpomínají se, jaká opatření v minulosti přinášela žádaný efekt. Oprašují různé poučky a návody, upozorňují na nutnost mít... celý článek »

 
Jak financovat vozový park?

Jak financovat vozový park?

 

Jak pořídit firemní automobily co nejefektivněji? Jakou zvolit metodu, když má každá svá pro a proti? Přesně tak se ptá nejeden manažer zodpovědný za financování vozového parku firmy. Pravdou je, že neexistuje... celý článek »

 
 
 
 
 

5. května 1323/9
140 00 Praha 4

Tel.: +420 261 221 953
Tel.: +420 241 409 318

Fax: +420 241 403 333
E-mail: info@iFLEET.cz