iFLEET » Archiv

FLEET 5 / 2008

 
 

Vybrané články

Pod dohledem každou vteřinu

Pod dohledem každou vteřinu

 

Rozvoj techniky s sebou přináší nejen nové možnosti, ale také nové otázky či dokonce problémy. Toto otřepané klišé se dobře hodí i k novému trendu z oblasti navigace, zkratkovitě známé pod pojmem GPS (Global Positioning... celý článek »

 
Křižík by se divil

Křižík by se divil

 

Nejen ceny paliv, ale také tlak na snižování zátěže životního prostředí vede automobilky k tomu, aby se stále více věnovaly vývoji nejen pokročilých spalovacích motorů, ale také technologiím, které jsou buď v omezené,... celý článek »

 
Fleetové fórum pošesté

Fleetové fórum pošesté

 

Jeden rok je v životě člověka krátká doba a ve vývoji světa či společnosti takřka zanedbatelná. O to víc bylo zajímavé sledovat, jak mnoho se změnilo od poslední konference Fleet Europe Forum organizované loni v... celý článek »

 
Operativní leasing na úpatí nového věku

Operativní leasing na úpatí nového věku

 

V roce 2008 dochází k posunům ve struktuře leasingu, které souvisejí především se změnami vyvolanými daňovou reformou. Ta potlačila řadu výhod finančního leasingu, což přimělo řadu klientů k přehodnocení svého přístupu... celý článek »

 
úskalí použití automobilu při služební cestě

úskalí použití automobilu při služební cestě

 

Případy, kdy zaměstnavatel vyšle zaměstnance na pracovní cestu motorovým vozidlem, jsou velmi časté. Poměrně časté jsou i případy, kdy se v průběhu pracovní cesty stane nehoda, která zapříčiní vznik škody na vozidle či... celý článek »

 
Dealer: partner nebo soupeř?

Dealer: partner nebo soupeř?

 

S výjimkou největších vozových parků a velkých výběrových řízení se fleetové obchody realizují většinou po lince zákazník – automobilový dealer. Autorizovaní partneři zastoupení jednotlivých značek mají k dispozici... celý článek »

 
Honda accord 2.4 vvt-i

Honda accord 2.4 vvt-i

 

Honda stojí s Accordem už nějakou dobu poněkud stranou hlavního proudu střední třídy. Namísto snahy zavděčit se všem nepokrytě preferuje zájemce o sportovněji laděný automobil, a to i v případě, že se jedná o kombi.... celý článek »

 
Produkt se odliší službami

Produkt se odliší službami

 

Fiat je jednou ze značek, které nabízejí ucelené portfolio lehkých užitkových vozů. V této oblasti hraje v evropském měřítku významnou úlohu. V České republice musel Fiat dlouho bojovat s nedůvěrou zákazníků, ale tu se... celý článek »

 
 
 
 
 

5. května 1323/9
140 00 Praha 4

Tel.: +420 261 221 953
Tel.: +420 241 409 318

Fax: +420 241 403 333
E-mail: info@iFLEET.cz