iFLEET » Aktuality » Fleet dodavatel » Arval nabídne krátkodobé zápůjčky a novou elektronickou komunikaci

Arval nabídne krátkodobé zápůjčky a novou elektronickou komunikaci

 
ilustracni-0

úterý, 27. května 2014

Leasingová společnost Arval CZ připravila pro své klienty novinky v oblasti služeb. Klade při nich mimo jiné větší důraz na přímou komunikaci s řidiči, tedy koncovými uživateli pronajatých automobilů. Plánované změny přinesou výrazné zjednodušení administrativy při práci s vozovým parkem a zrychlení komunikace s klienty.

 

Mezi nové inovativní služby, které Arval CZ zavádí patří například služba krátkodobé půjčovny automobilů ARVALrental nebo přímé objednávání vozidel řidiči na základě definované firemní car policy. Novinkou je také elektronická komunikační platforma My ARVAL. „Nová platforma by měla usnadnit práci našim zákazníkům, kteří potřebují získávat informace o svých vozidlech. Tato novinka jim umožní rychlý a přehledný přístup k důkladné analýze fleetu, která zahrnuje například informace o tankování, nehodách, pokutách, servisu vozidel či o ročních nájezdech," vysvětluje technický ředitel společnosti Arval CZ Aleš Polák.

Zákazníci budou mít možnost nahlédnout do historie fakturací a finančních reportů. Budou mít také možnost kontrolovat přehled stavu objednaných vozidel a získávat jednodušeji podstatné informace, které jim usnadní práci. „Nejdůležitějším kritériem pro hodnocení úspěšnosti naší práce je pro nás spokojenost zákazníků. Společnost Arval CZ proto každý rok provádí průzkum spokojenosti klientů ve všech zemích působnosti. Tímto průzkumem se měří nejenom spokojenost klientů, ale také komplexní ukazatel zákaznické loajality. Česká republika se pravidelně umísťuje na předních pozicích, což nás samozřejmě těší. Těmito změnami a novými produkty se snažíme docílit ještě větší spokojenosti našich klientů v České republice," uvedl generální ředitel společnosti Arval CZ Gregor Bilik.

Napsal: redakce

 
 

Související články

 

Komentáře k článku

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve příhlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.
 
 
 
 

5. května 1323/9
140 00 Praha 4

Tel.: +420 261 221 953
Tel.: +420 241 409 318

Fax: +420 241 403 333
E-mail: info@iFLEET.cz