iFLEET » Aktuality » Fleet dodavatel » Elit bude poskytovat servisní služby pro UniCredit Fleet Management

Elit bude poskytovat servisní služby pro UniCredit Fleet Management

 
elit

čtvrtek, 25. září 2014

Společnosti ELIT CZ a Unicredit Fleet Management podepsaly dne 1. 9. 2014 smlouvu o poskytování služeb prostřednictvím servisní sítě PARTNER ELIT. „ELIT bude dodavatelem servisních služeb pro klienty UCFM v rámci neznačkových servisů.

 

"Budeme společně s UCFM zabezpečovat jak běžný servis, tak likvidaci pojistných událostí. Klientům budeme poskytovat nadstandardní služby jako PICK UP servis, náhradní vozidla, mytí vozidel a podobně,“ upřesnil Tomáš Kabrhel, manažer Oddělení servisních koncepcí ELIT CZ.

UniCredit Fleet Management je jedním z předních poskytovatelů full-service leasingu. Své produkty poskytuje firmám, živnostníkům a od loňského roku i soukromým osobám. „Díky spolupráci se společností ELIT CZ rozšíříme naši škálu produktů  a také je budeme schopni poskytovat za atraktivnějších cenových podmínek se zvýšeným komfortem pro naše klienty,“ dodává jednatel společnosti UniCredit Fleet Management Jaroslav Laur.

UniCredit Fleet Management, s. r. o. je dceřiná společnost UniCredit Leasing CZ, nabízí operativní full-service leasing pro firemní i privátní klientelu na osobní a užitkové automobily. UniCredit Leasing CZ, a. s., je univerzální společností nebankovního financování se silným finančním zázemím renomované evropské bankovní skupiny UniCredit.

ELIT CZ patří mezi největší distributory náhradních dílů na českém trhu. Firma založená v Praze v roce 1992 je součástí nadnárodní skupiny RHIAG. Rodinu zemí ELIT tvoří kromě ELIT CZ také ELIT Slovensko, Polsko, Ukrajina, Rumunsko a Maďarsko.

Napsal: redakce

 
 

Související články

 

Komentáře k článku

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve příhlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.
 
 
 
 

5. května 1323/9
140 00 Praha 4

Tel.: +420 261 221 953
Tel.: +420 241 409 318

Fax: +420 241 403 333
E-mail: info@iFLEET.cz