Fleet AwardsFleet Awards Firemní auto rokuFiremní auto roku Fleet SlovenskoFleet Slovensko
 

iFLEET » Aktuality » Fleet dodavatel » Síť autoservisů ProfiAuto roste

Síť autoservisů ProfiAuto roste

 
servis-0

středa, 24. dubna 2019

Síti nezávislých autoservisů a prodejců autodílů se v České republice a na Slovensku daří. Aktuálně sdružuje pod značkou ProfiAuto v obou zemích přes 300 autoservisů a 27 obchodních partnerů a prodejních míst. Do konce roku 2019 chce mít u nás a na Slovensku na 400 servisů.

 

„Do naší sítě je již momentálně zapojeno přes 300 servisních míst v Česku a na Slovensku. Meziročně jsme narostli asi o 145 procent a chceme v růstu o desítky procent pokračovat i v letošním roce. Rádi bychom měli na konci roku 2019 v obou zemích asi 400 servisů a kolem 35 obchodních partnerů, velkoobchodů a prodejců náhradních dílů,“ říká Jindřich Krejčí, ředitel značky ProfiAuto v České republice a na Slovensku. Spolu s Polskem je v síti ProfiAuto Servis přes 1700 autoservisů.

Značka ProfiAuto má v České republice servisy zatím v 11 krajích včetně hlavního města Prahy. Nejvíce servisních míst je pak v Moravskoslezském kraji, Zlínském kraji a Olomouckém kraji. „V Česku chceme být co nejdříve ve všech krajích a postupně budeme přidávat další místa tak, abychom byli s našimi servisy v dojezdové vzdálenosti pro většinu českých a slovenských řidičů,“ říká Jindřich Krejčí a dodává: „V nejbližší době máme v plánu otevřít další servisní místa například v Jihočeském kraji, Plzeňském kraji, Ústeckém kraji, ale i jiných.“ Kromě autoservisů značka ProfiAuto postupně rozšiřuje počet svých obchodních partnerů, velkoobchodů a prodejců náhradních dílů. V dnešní době má v České republice a na Slovensku 27 obchodních partnerů a s dalšími vede intenzivní jednání. 

Výhody plynoucí ze spolupráce se značkou ProfiAuto shrnuje majitel společnosti RALL Ivo Polášek ml.: „Nikdy v minulosti neprocházel automobilový průmysl takovou spoustou změn jako nyní. V nejbližší budoucnosti se bude dramaticky měnit i samotné servisování automobilů. Abychom se i nadále mohli rozvíjet a hrát významnou roli na českém trhu, bylo naše spojení s velni silným partnerem, jako je ProfiAuto, důležitým a strategickým rozhodnutím.“

 
 

Související články

 

Komentáře k článku

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve příhlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.
 
 
 
 

5. května 1323/9
140 00 Praha 4

Tel.: +420 261 221 953
Tel.: +420 241 409 318

Fax: +420 241 403 333
E-mail: info@iFLEET.cz