iFLEET » Aktuality » Fleet dodavatel » Na náš trh vstupuje společnost Safo. Povede ji Jaromír Hájek

Na náš trh vstupuje společnost Safo. Povede ji Jaromír Hájek

 
jine

úterý, 6. listopadu 2018

Na domácí trh vstupuje nadnárodní společnost Safo Group, která již třicet let vyvíjí pokročilé nástroje pro správu vozových parků. Do čela jejího středoevropského zastoupení se postaví někdejší dlouholetý ředitel domácího zastoupení společnosti LeasePlan Jaromír Hájek.

 

Safo má kořeny v Itálii, dnes však již působí také ve Velké Britáínii, Francii, Rumunsku a nyní rozšíří svůj záběr také na středoevropský region včetně České republiky. Ústředí SAFO sídlí v Římě, Praha se stává jedním z regionálních center po boku Paříže a anglického Windsoru.

Největšími zákazníky Safo Group jsou významné leasingové firmy, automobilky, pojišťovny, autopůjčovny nebo carsharingové společnosti. „Nabídku SAFO jsem zvažoval delší dobu. Přece jenom jsem se léta pohyboval v typickém prostředí etablované korporace, zatímco nyní začínáme jako start-up na zelené louce. Ale právě to mě láká nejvíce,“ říká Jaromír Hájek. „Ambice máme velké, jsme si jisti, že i v našem regionu bude o vyspělé služby zaměřené na bezproblémový provoz automobilových flotil silný zájem,“ dodává nový generální ředitel společnosti Safo Central Europe, s.r.o.

 
 

Související články

 

Komentáře k článku

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve příhlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.
 
 
 
 

5. května 1323/9
140 00 Praha 4

Tel.: +420 261 221 953
Tel.: +420 241 409 318

Fax: +420 241 403 333
E-mail: info@iFLEET.cz