iFLEET » Aktuality » Fleet manažer » Nová fleetová aplikace od Shellu

Nová fleetová aplikace od Shellu

 
fleety-0

úterý, 30. března 2021

Nabídka fleetových aplikací zaměřených na malé a střední firmy se na našem trhu rozrůstá o Shell Fleet App, která umožňuje spravovat náklady na palivo až šesti firemních aut. Podmínkou je samozřejmě používání palivových karet Shell.

 

Shell reaguje svou nabídkou na aktuální potřebu řídit chod firem s minimalizovaným kontaktem lidí a nabízí živnostníkům a malým a středním podnikům novou a jednoduchou možnost, jak spravovat výdaje za palivo prostřednictvím nové aplikace Shell Fleet App. Aplikace obslouží až šest palivových karet Shell a nabízí zákazníkům kontrolu nad výdaji za palivo bez nutnosti kontaktovat obchodníka. Zákazník může přes aplikaci kompletně řídit management paliva ve své firmě – od objednání palivových karet přes nastavení jejich limitů až po případnou blokaci. Aplikace rovněž umožňuje nepřetržitý přehled o objemech a intenzitě tankování na jednotlivých palivových kartách. Výhodu přináší také přehledná elektronická fakturace. „Jsme velmi rádi, že se nám podařilo aplikaci nabídnout i českým zákazníkům v době, kdy mnozí vyhledávají možnost bezkontaktního řízení byznysu. Věříme, že také dopomůže k digitální transformaci živnostníků i malých a středních firem,“ vysvětluje Daniel Vagaský, obchodní manažer divize Shell Fleet Solutions pro Českou republiku a Slovensko.

Další výhodou aplikace je zvýhodněná cena za palivo. Zákazník, který si nainstaluje aplikaci

Shell Fleet App, může nyní prostřednictvím k ní přiřazených palivových karet Shell tankovat se slevou 0,80 Kč bez DPH/l na paliva Shell FuelSave a se slevou 1,50 Kč bez DPH/l na paliva Shell V-Power. Palivovými kartami spravovanými aplikací mohou firemní řidiči platit na všech čerpacích stanicích Shell v České republice. Výhodu představuje také měsíční limit tankování ve výši 60 000 Kč bez nutnosti zajištění.

V budoucnu plánuje Shell postupně zvýšit maximální počet palivových karet spravovaných aplikací a přidávat další produkty a služby, které bude možno platit pomocí aplikace. Počítá se také s propojením aplikace na nedávno představenou platební bránu Shell SmartPay, která umožňuje platbu za palivo u stojanu přímo z auta.

 

 

 
 

Související články

 

Komentáře k článku

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve příhlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.
 
 
 
 

5. května 1323/9
140 00 Praha 4

Tel.: +420 261 221 953
Tel.: +420 241 409 318

Fax: +420 241 403 333
E-mail: info@iFLEET.cz