Fleet AwardsFleet Awards Firemní auto rokuFiremní auto roku Fleet SlovenskoFleet Slovensko
 

iFLEET » Aktuality » Fleet dodavatel » Nová karta Benziny: vhodná i pro firmy

Nová karta Benziny: vhodná i pro firmy

 
petrol-0

čtvrtek, 4. srpna 2016

Zákazníci čerpacích stanic Benzina mohou od července získat zajímavé slevy při tankování na každé z 341 stanic provozovaných společností Unipetrol RPA. Nově si mohou pořídit výhodnou Tank Kartu Easy, která zákazníkovi garantuje slevu až korunu na litr oproti totemovým cenám.

 

„Tank Kartu Easy jsme navrhli tak, aby představovala univerzální řešení pro jednotlivce, rodiny i menší firmy. Karta je přenosná a jejích výhod mohou využít všichni zákazníci,“ říká Ondřej Janů, vedoucí odboru platebních karet Benzina.

Tank Karta Easy je předplacená karta, s níž je možné platit za tankování na všech čerpacích stanicích Benzina. Nabíjí se buď online bankovním převodem, nebo přímo na čerpací stanici, a to hotově i platební kartou. Slevu má zákazník, který si kartu pořídí, vždy jistou a oproti totemovým cenám pokaždé ušetří až 1 Kč na litr paliva. Aktuální výši slevy na jednotlivé druhy nabízeného paliva a pro danou čerpací stanici je možné sledovat na webových stránkách www.tank-karta.cz.

Tato karta je přenosná, chráněná čtyřmístným PIN kódem a zákazník se může sám rozhodnout, zda ji ponechá anonymní, nebo ji zaregistruje do zákaznického portálu. „Zákazníkům jednoznačně doporučujeme kartu registrovat. S registrovanou Tank Kartou Easy lze platit nejen za palivo, ale také za doplňkový sortiment kromě alkoholu a cigaret, navíc ji může zákazník v případě ztráty zablokovat a nechat si poslat náhradní. To u anonymní karty není možné,“ říká Ondřej Janů, vedoucí odboru platebních karet Benzina.

 

Výdaje pod kontrolou

Pokud si zákazník svou Tank Kartu Easy zaregistruje, bude mít možnost na svém účtu v Zákaznickém portálu sledovat finanční úsporu za poslední transakci, uplynulý měsíc i celkovou úsporu za dobu používání karty, dále historii provedených transakcí nebo aktuální výši kreditu.  Portál také umožňuje zákazníkům zvolit sortiment, který lze kartou platit. Tím může být zajímavá i pro firemní uživatele s vozovým parkem.  

Zákaznický portál je optimalizován také pro mobilní telefony a tablety, veškeré informace jsou díky tomu snadno dostupné i na cestách. Navíc nemusí zákazník, který chce výhody Tank Karty Easy využívat, na rozdíl od Tank Karty Business, která je určena fleetovým zákazníkům s vyšší měsíční spotřebou, dokládat kreditní historii ani platit kauci předem. 

 
 

Související články

 

Komentáře k článku

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve příhlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.
 
 
 
 

5. května 1323/9
140 00 Praha 4

Tel.: +420 261 221 953
Tel.: +420 241 409 318

Fax: +420 241 403 333
E-mail: info@iFLEET.cz