iFLEET » Aktuality » Fleet dodavatel » OMV vylepšuje své čerpací stanice

OMV vylepšuje své čerpací stanice

 
petrol-0

středa, 10. ledna 2018

Společnost OMV dokončila modernizaci prvních 33 čerpacích stanic v České republice. Změny, ke kterým během této revitalizace došlo, se na první pohled nejvíce projevily v prostorách tzv. Viva shopu a gastro koutků, kde je kladen důraz na pohodlí při relaxaci a kvalitní sortiment.

 

Základní myšlenku doplňuje například nabídka kávy Fairtrade, jejíž prodej zlepšuje životní a pracovní podmínky farmářů a pěstitelů kávy v nejchudších oblastech světa. „Chceme, aby se lidé na čerpacích stanicích OMV cítili dobře a věříme, že směr, kterým jsme se vydali, je správný. Modernizace čerpacích stanic se setkává s pozitivními ohlasy zákazníků, kteří se k nám opětovně vrací a tráví u nás více času. K tomu přispělo i zaměření na občerstvení připravované z čerstvých surovin, širší sortiment výrobků, komfortní interiér a moderní toalety,“ říká Daniel Vasilache, OMV CZ Retail Manager OMV CZ.

Program bude pokračovat i letos modernizací dalších čerpacích stanic s cílem postupné rekonstrukce celé sítě. Významnou část investic společnosti OMV tvoří nejen změny, které vnímá zákazník na první pohled, jako úprava designu či nadstandardní kvalita občerstvení, ale také inovace složení samotného paliva, především pak řady MaxxMotion.

 
 

Související články

 

Komentáře k článku

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve příhlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.
 
 
 
 

5. května 1323/9
140 00 Praha 4

Tel.: +420 261 221 953
Tel.: +420 241 409 318

Fax: +420 241 403 333
E-mail: info@iFLEET.cz