iFLEET » Aktuality » Fleet dodavatel » Ojetý vůz s dvouletou zárukou: Emil Frey Select má "Mikulášskou nabídku"

Ojetý vůz s dvouletou zárukou: Emil Frey Select má "Mikulášskou nabídku"

 
emil-frey-select

pondělí, 26. listopadu 2018

Zajímavou nabídku si připravil pro zájemce o kvalitní ojetý automobil program certifikovaných ojetých vozů Emil Frey Select. Certifikované vozy z tohoto programu zakoupené v období od 3. do 7. prosince budou dodány včetně dvouleté záruky.

 

Tato „Mikulášská nabídka“ je první akcí na podporu prodeje v rámci nově vzniklého programu Emil Frey Select. Po dobu pěti akčních dní mohou zákazníci pořídit certifikovaný ojetý vůz z programu Emil Frey Select s dvouletou zárukou, tedy o rok delší než je u Emil Frey Select standardem. Aby mohli klienti této akce využít, je třeba navštívit ve dnech 3. až 7. prosince kterékoli z prodejních míst Emil Frey Select (Praha 5, ul. Pekařská, Praha 10, ul. Pražská nebo Praha 9, Kolbenova a Černý Most) a vybrat si z nabídky 250 prověřených ojetých vozů. Všechny tyto automobily jsou k okamžitému odebrání.

„Cílem projektu Emil Frey Select je nabídnout zákazníkům kvalitní ojeté vozy, širokou škálu doplňkových služeb a perfektní péči o klienta, to vše na úrovni prodeje nových vozů. Dvouletá záruka, což je prodejní argument nových vozů, je dalším skokem daným směrem. Záměrem Mikulášské nabídky není zbavit se skladových zásob, ale získat a upevnit důvěru zákazníků v naše produkty i služby, za jejichž kvalitu se můžeme zaručit. A dvouletá záruka na všechny vozy našeho programu, která je na trhu ojetých vozů v ČR zcela nevídaným jevem, to potvrzuje,“ říká Zdeněk Fořt, ředitel divize ojetých vozů skupiny Emil Frey v ČR.

 
 

Související články

 

Komentáře k článku

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve příhlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.
 
 
 
 

5. května 1323/9
140 00 Praha 4

Tel.: +420 261 221 953
Tel.: +420 241 409 318

Fax: +420 241 403 333
E-mail: info@iFLEET.cz