iFLEET » Aktuality » Fleet dodavatel » Opel mění záruky. Standardem je pět let, ale ne na všechno...

Opel mění záruky. Standardem je pět let, ale ne na všechno...

 
opel-0

čtvrtek, 3. července 2014

Značka Opel se rozhodla výrazně vylepšit svou dosavadní záruční politiku a nabídnout zákazníkům na nové vozy jako standard pětiletou záruku s limitem 150 000 km. Jsou to parametry, které budou zajímavé i pro firemní zákazníky, a to obzvlášť z toho důvodu, že se vztahují nejen na osobní ale také na užitkové automobily.

 

„Zásadním momentem je plná úhrada ceny práce i použitých náhradních dílů, při záruční opravě se tedy zákazník nemusí nijak podílet na nákladech opravy,“ říká Igor Duszek, Aftersales manager českého a slovenského zastoupení automobilky Opel.

Základní pětiletá záruka Basic Flexi, kterou zdarma získává každý majitel nového vozu Opel, se vztahuje na hlavní a nejdražší komponenty vozu, jako jsou motor, převodovka a rozvodovka. Součástí péče o zákazníka v nesnázích je také odtah havarovaného vozu do nejbližšího Opel servisu zdarma v celé Evropě.

Za příplatek je možno tuto základní pětiletou garanci rozšířit prakticky na všechny zásadní komponenty vozu, tedy především na palivový a chladicí systém, brzdy, pohonné hřídele, řízení, bezpečnostní systém airbagů a pásů, klimatizaci, elektrická zařízení, výfukový systém a podobně. Cena rozšířené záruky Full From Start se liší v závislosti na modelu, například pro Corsu je to 6166 Kč, na Astru 6566 Kč a na Insignii 12 941 Kč (vše jsou ceny bez DPH). Se zárukou FULL FROM START dostává zákazník i rozšířenou evropskou asistenci, která kryje odtah po havárii či při poruše vozu a v komplikovanějších případech navíc i například náhradní přepravu celé osádky i zavazadel nebo poskytnutí náhradního vozu či ubytování.

Třetí verze prodloužené záruky má název Flexi Komplet a vztahuje se speciálně na užitkové modely Opel Combo, Vivaro a Movano. Krytí je podobné jako u záruky Full From Start, ale zohledňuje specifika provozu užitkových vozů. 

Napsal: redakce

 
 

Související články

 

Komentáře k článku

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve příhlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.
 
 
 
 

5. května 1323/9
140 00 Praha 4

Tel.: +420 261 221 953
Tel.: +420 241 409 318

Fax: +420 241 403 333
E-mail: info@iFLEET.cz