iFLEET » Aktuality » Fleet dodavatel » Personální změny u Volkswagenu a Audi

Personální změny u Volkswagenu a Audi

 
vw-0

úterý, 10. dubna 2018

Společnost Porsche Česká republika, která zastupuje na našem trhu značky Volkswagen, Volkswagen Užitkové vozy, Audi a SEAT, prochází v těchto dnech dvěma významnými personálními změnami. Konkrétně u divizí Audi a Volkswagen.

 

Divize, která má na starosti osobní vozy značky VW má od 1. dubna nového vedoucího prodeje, kterým se stává Martin Kadečka (na snímku). Přichází od významného prodejce Auto Jarov, kde začínal jako prodejce nových vozů a přes pozici vedoucího prodeje a výkupu ojetých vozů se vypracoval až na funkci prodejního manažera celé společnosti. Nyní posílí tým Jiřího Jantače přímo u importéra značky, kterou ze svého dosavadního působení velmi dobře zná.  

Druhou změnou je odchod Tomáše Velka z vedení divize Audi ke konci dubna. Podle tiskové zprávy se tak děje z osobních důvodů. „Pod vedením Tomáše Velka dosáhla značka Audi nejvyšších prodejních výsledků od dob existence importéra. Zároveň byly realizovány marketingové projekty, které výrazně přispěly k posílení image značky Audi. Rozhodnutí Tomáše Velka respektujeme a děkujeme za tříleté vedení značky. Přejeme mu další úspěchy v pracovním životě, jemu i jeho rodině pevné zdraví a spokojenost," uvedli Franz Pommer a Vratislav Strašil, jednatelé společnosti Porsche Česká republika. Nového vedoucího divize Audi zatím importér hledá, než jej najde, povede ji v důležitém období nástupu nové A6, A7 Sportback a dalších novinek dočasně právě Franz Pommer.   

 
 

Související články

 
 

Komentáře k článku

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve příhlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.
 
 

Mimořádná vydání

Tour de Fleet 2019 - registrace

Den s Fleetem 2018Pardubice

Newsletter

Archiv
 
 
 
 

5. května 1323/9
140 00 Praha 4

Tel.: +420 261 221 953
Tel.: +420 241 409 318

Fax: +420 241 403 333
E-mail: info@iFLEET.cz