iFLEET » Aktuality » Fleet manažer » Bohemia Sekt nahradí Roomstery novými Fabiemi Combi

Bohemia Sekt nahradí Roomstery novými Fabiemi Combi

 
2015

čtvrtek, 29. ledna 2015

Společnost Bohemia Sekt a.s. patří k nejvýznamnějším výrobcům sektů, vín a lihovin ve střední a východní Evropě. Ročně prodává kolem 24 milionů lahví. a na významných mezinárodních a tuzemských vinařských soutěžích pravidelně sbírá ocenění za své sekty.A také její zástupce je letos v porotě pro volbu Firemních aut roku.

 

Bohemia Sekt je dlouhodobě a se značnou převahou nejoblíbenější značkou sektů v České republice, neboť její podíl na trhu šumivých vín dosahuje až 70 procent. Tichá vína značek Víno Mikulov, Habánské sklepy, Chateau Bzenec a Vinařství Pavlov vytrvale získávají na věhlasu a díky své kvalitě, tradici a moravskému původu ovládly český trh tichých vín. Finanční ředitel společnosti Bohemia Sekt ing. Rastislav Vašica se stává členem poroty po roční přestávce. „Pozvání do manažerské poroty pro volbu Firemních automobilů roku jsem letos přijal velmi rád. Od malička jsem si auta zamiloval a mám velké štěstí, že se jim mohu alespoň částečně věnovat i po odborné stránce v rámci své profese. Navíc mi toto členství v porotě umožňuje vyzkoušet a porovnat různé modely a značky automobilů na jednom místě. Tím získávám možnost přímého srovnání v krátkém časovém okamžiku i stručný přehled o vývoji a novinkách nejen v oblasti fleetového řízení,“ uvedl ke svému letošnímu členství v porotě Rastislav Vašica.  

 

Ing. Rastislav Vašica o vozovém parku společnosti Bohemia Sekt a.s.

V letošním roce neplánujeme zásadní změny v oblasti řízení a správy vozového parku. Budeme pokračovat v tradiční obměně našich automobilů, která nastává pravidelně po čtyřech letech užívání. Vzhledem k tomu, že v roce 2015 končí výroba modelu Škoda Roomster, kterou jsme využívali převážně pro činnost našich obchodních zástupců, nahradíme tento model novou Škodou Fabia Combi, která mě osobně příjemně překvapila a která by měla splňovat speciální  požadavky našeho obchodního týmu. V oblasti financování vozového parku pokračujeme ve financování formou operativního leasingu, protože  nám umožňuje věnovat se plně našemu byznysu a snižuje administrativní a transakční náklady spojené s individuálním provozováním vozového parku. Zároveň máme pod kontrolou nejen náklady financování, ale také provozní náklady celého fleetu. 

Napsal: redakce

 
 

Související články

 

Komentáře k článku

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve příhlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.
 
 
 
 

5. května 1323/9
140 00 Praha 4

Tel.: +420 261 221 953
Tel.: +420 241 409 318

Fax: +420 241 403 333
E-mail: info@iFLEET.cz