iFLEET » Aktuality » Fleet manažer » Coca-Cola pořídila 36 VW Caddy od Auto Palace

Coca-Cola pořídila 36 VW Caddy od Auto Palace

 
vw-0

čtvrtek, 15. října 2020

Společnost Coca-Cola HBC využívá ve svém vozovém parku automobily dodávané skupinou Auto Palace. Posledním počinem v rámci této spolupráce se stala dodávka 36 vozů Vokswagen Caddy.

 

Auto Palace nedodává pouze auta, zajišťuje také pro Coca-Colu servisní a návazné služby správy autoparku. „Jsem velmi rád, že jsme společností Coca-Cola HBC vnímáni jako spolehliví a kvalitní poskytovatelé firemní mobility a velice si této spolupráce vážím. Jako významná automobilová skupina na trhu v České a Slovenské republice aktuálně investujeme do našeho rozvoje. Současné akvizice v podobě nových dealerství v Praze a Karlových Varech nám nyní umožňují mimo jiné oslovit firemní klientelu komplexní a atraktivní nabídkou vozů hlavních značek koncernu Volkswagen Group. Tato schopnost zcela zapadá do naší celkové obchodní strategie pro následující období a již dnes mohu prozradit, že se skupině Auto Palace daří realizovat další významné spolupráce na poli fleetového obchodu,“ řekl k tomu Radek Donner, generální ředitel skupiny Auto Palace.

Šestatřicítka nových vozů VW Caddy 1.4 TGI má jedno specifikum: všechny jsou ve verzi na CNG, což provozovateli zajistí výrazné snížení nákladů na pohonné hmoty. S kombinací obou paliv (benzínu a CNG) ujede Caddy na jedno naplnění až 650 km. Vozy jsou financovány formou operativního leasingu prostřednictvím služeb společnosti ALD Automotive.   

 

 

 
 

Související články

 

Komentáře k článku

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve příhlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.
 
 
 
 

5. května 1323/9
140 00 Praha 4

Tel.: +420 261 221 953
Tel.: +420 241 409 318

Fax: +420 241 403 333
E-mail: info@iFLEET.cz