iFLEET » Aktuality » Fleet manažer » Den s Fleetem v Plzni nabídne 94 automobilů k testování

Den s Fleetem v Plzni nabídne 94 automobilů k testování

 
ald-automotive-fleet-awards-2009-1

úterý, 21. dubna 2015

Letošní rok bude pro fleetové odvětví díky seriálu Tour de Fleet velmi bohatý na události. Namísto dvou setkání odborníků na správu vozových parků, ať již na straně provozovatelů či jejich dodavatelů, jich letos proběhne pět a téměř celoroční program završí v říjnu „dvojakce“ sestávající z fleetové konference a veletrhu s názvem Fleet Festival a slavnostního vyhlášení výsledků anket ALD Automotive Fleet Awards a Hankook Firemní auto roku.

 

Fleet Festival je ovšem ještě poměrně daleko, aktuálním tématem je nadcházející Den s Fleetem Plzeň, který se bude konat již pozítří. Dnes a zítra do 12:00 je tedy poslední možnost provést registraci na tuto akci, a to přímo zde. Pokud ještě váháte, neváhejte. 

Navzdory rozšíření na pět Dní s Fleetem v jednom roce bude na účastníky čekat podobně pestrý program, na jaký byli zvyklí z předcházejících Dnů s Fleetem. Svědčí o tom i fakt, že zástupci automobilových značek na našem trhu přivezou celkem 94 testovacích automobilů, několik dalších bude k dispozici na statické prezentaci. Nejpilnější je v tomto ohledu značka Toyota, která ohlásila 16 testovacích aut. Ford bude mít k dispozici deset automobilů, Renault osm a Jaguar s Land Roverem nabídnou hostům a porotcům sedm automobilů. Dalšími značkami, které budou na prvním Dnu s Fleetem přítomny jsou samozřejmě domácí Škoda, Peugeot, Volkswagen, Audi, SEAT, FIAT, Mazda, Citroën, Suzuki, Opel a na stánku společnosti Algon budou navíc k dispozici automobily značek Mazda, Hyundai, Mitsubishi a Subaru. Celkem se tedy bude prezentovat osmnáct automobilových značek.

Ještě před samotným testováním automobilů čekají na hosty nadcházejícího Dne s Fleetem odborné přednášky a prezentace. Více se o nich, stejně jako o časovém harmonogramu dozvíte v elektronické verzi Zpravodaje Dnů s Fleetem, jehož aktuální vydání naleznete zde.  

Součástí programu bude samozřejmě také doprovodný program s možností osobních jednání na stáncích partnerů akce, kterými jsou vedle zmíněných automobilek také společnosti Aon, ALD Automotive, Sixt, AZ Mobility, Allianz či NejlevnejiPneu.cz.

Napsal: redakce

 
 

Související články

 

Komentáře k článku

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve příhlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.
 
 
 
 

5. května 1323/9
140 00 Praha 4

Tel.: +420 261 221 953
Tel.: +420 241 409 318

Fax: +420 241 403 333
E-mail: info@iFLEET.cz