Fleet AwardsFleet Awards Firemní auto rokuFiremní auto roku Fleet SlovenskoFleet Slovensko
 

iFLEET » Aktuality » Fleet manažer » Dny s Fleetem 2015 nově, kalendář je již hotov

Dny s Fleetem 2015 nově, kalendář je již hotov

 
den-s-fleetem-15

středa, 26. listopadu 2014

Od roku 2007 pořádá časopis FLEET a internetový server iFLEET.cz celostátní setkání manažerů pro správu a řízení vozových parků známá jako Dny s Fleetem. Akce jedinečné svým obsahem, rozměrem i reprezentativní účastí na straně správců fleetů i dodavatelů dostanou od roku 2015 nový rozměr. Ten bude reflektovat rostoucí poptávku a zájem fleetových manažerů z různých koutů republiky o efektivní akce pořádané v rozumné geografické vzdálenosti od jejich působišť, které spojí kvalitní informační náplň s možností interakce s dodavateli vozových parků.

 

Namísto tradičních dvou akcí, dosud pořádaných v květnovém a zářijové termínu, nabídne Fleet v roce 2015 hned pět Dnů s Fleetem pořádaných v různých koutech republiky. Celá série, která ponese obchodní název „Tour de Fleet“, pak vyvrcholí šestou v hlavním městě, indoorovým „Fleet Festivalem“ s následným předáváním fleetových cen ALD Automotive Fleet Awards 2015.

„Naše akce, jakkoli úspěšné a kladně hodnocené, si po osmi letech vyžádaly opravdu zásadní inovaci. Zásadní jak do kvantity, tak - jak pevně věříme - i do kvality. K tomuto kroku jsme se rozhodli na základě našich prakticky každodenních rozhovorů s fleet manažery z celé republiky. Ti chtějí Dny s Fleetem ve svých regionech, blíže k místům působení svých firem. A tento zájem sledujeme i u dodavatelů fleetů,“ říká šéfredaktor Fleetu Richard Plos.

Blíže k firmám
V roce 2015 zavítá Tour de Fleet na sever, východ a jich Čech a také na jižní a na severní Moravu. „Místa jsme vybírali s ohledem na koncentraci průmyslové a obchodní činnosti. A také na originalitu a tematické propojení. S výjimkou resortu Kunětická hora jsou všechny konkrétní hostitelské objekty nové. Chceme představit tematiku fleet managementu přímo na půdě či v přímém sousedství konkrétních firem a zdůraznit specifika provozu aut ve firmách,“ dodává Richard Plos.

Den s Fleetem se tak v roce 2015 představí například na půdě Škodových závodů v Plzni, v sousedství ostravských železáren či na půdě velmi inovativní firmy specializované na recyklaci odpadů. Na severu Čech se pořadatelé rozhodli využít služeb mosteckého automotodromu, na východě pak vsadili na osvědčený golfový areál pod Kunětickou horou.

Tour de Fleet vyvrcholí v říjnu akcí v Praze, nazvanou Fleet Festival 2015. Na programu bude odborná konference i expozice fleetových produktů a služeb. Na celodenní program pak naváže galavečer předávání fleetových cen.

Více pro partnery
„Uvědomujeme si, že Tour de Fleet představuje poměrně ambiciózní výzvu, nicméně jsme na ni připraveni. Naším hlavním úkolem je zajistit, aby Dny s Fleetem byly i nadále reprezentativním místem setkání obou stran obchodního vztahu, tj. fleetových operátorů a jejich dodavatelů. Fakticky chceme kvalitu účastníků ještě zvýšit a pracovat s nimi na velmi individuální bázi. I na straně dodavatelů chceme dosáhnout vyšší zainteresovanosti a motivace vytěžit z účasti co nejvíce. Partnerům například nabídneme systém individualizovaných pozvánek, umožníme jim v rámci akce zorganizovat speciální workshop, vlastní prezentaci, pracovat se svými hosty a podobně. Také obchodní nabídka partnerství je velmi pružná a odbourává dříve dosti svazující exkluzivitu,“ říká ředitel vydavatelství Club 91, s.r.o. Martin Mensa.

Fleet rovněž plánuje výraznou mediální podporu všech akcí včetně spolupráce s celoplošným televizním kanálem. 

Kalendář Tour de Fleet 2015

Název akce

Termín

Místo konání

www místa

Den s Fleetem - Plzeň

23. dubna 2015

Techmania Science Center Plzeň

www.techmania.cz

Den s Fleetem - Most

20. května 2015

Autodrom Most

www.autodrom-most.cz

Den s Fleetem - Ostrava

18. června 2015

Hala Gong, Dolní Vítkovice, Ostrava

www.dolnioblastvitkovice.cz

Den s Fleetem - Pardubice

10. září 2015

Golf & Spa Resort Kunětická hora

www.grkh.cz

Den s Fleetem – Staré Město

1. října 2015

REC Group, kongresové centrum, Staré Město

www.recgroup.cz/kongresove-centrum

Fleet Festival - Praha

22. října 2015

Top Hotel Praha

www.tophotel.cz

 

 
loga
 
 
 
 

Související články

 

Komentáře k článku

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve příhlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.
 
 
 
 

5. května 1323/9
140 00 Praha 4

Tel.: +420 261 221 953
Tel.: +420 241 409 318

Fax: +420 241 403 333
E-mail: info@iFLEET.cz