Fleet AwardsFleet Awards Firemní auto rokuFiremní auto roku Fleet SlovenskoFleet Slovensko
 

iFLEET » Aktuality » Fleet manažer » Efektivní elektromobilita podruhé. Pozvánka na konferenci

Efektivní elektromobilita podruhé. Pozvánka na konferenci

 
elektromobily-0

středa, 6. září 2017

O problémech a výhodách elektromobilů se hovoří stále více. Tomuto tématu bude věnována také nadcházející konference s názvem Efektivní elektromobilita v organizacích. Po loňské premiéře se koná letos podruhé, tentokrát s podtitulem „Jak účelně a hospodárně realizovat projekty osobních a užitkových elektromobilů.

 

Konference se bude konat 3. října 2017 od 9:00 hodin v konferenčním centru GreenPoint (Dvouletky 529/42, Praha 10). Místo je dobře dostupné jak MHD, tak autem, parkovat je možné přímo v areálu konferenčního centra zdarma. Konference je pořádána pod záštitou Ministerstva životního prostředí ČR a Ministerstva průmyslu a obchodu ČR, odborným garantem a moderátorem konference je ing. Jakub Slavík, MBA, uznávaný odborník na problematiku elektromobility a smart city a autor knihy Smart city v praxi, první české knihy o této problematice.  

Konference je cíleně zaměřena na organizace, ať veřejné, či soukromé, a správce jejich vozových parků. Na konferenci zazní důležité informace o obchodních modelech a zdrojích financování pro pořízení a provozování elektromobilů včetně možností dotací pro veřejný i soukromý sektor, bankovních a jiných finančních nástrojích, o optimálních oblastech a způsobech využívání osobních a užitkových elektromobilů v organizacích a také o aktuálních novinkách v oblasti elektromobilů.

Po ukončení přednáškové části konference bude program pokračovat předvedením osobních a užitkových elektromobilů, které budou na konferenci prezentovány a vystaveny před konferenčním centrem. Jedná se například o vozy značek Nissan (nový Nissan Leaf, užitkový vůz Nissan eNV 200), Toyota (nová Toyota Prius plug-in hybrid) a Eurogreen (užitkový vůz Goupil G5 Lithium).

Hlavním partnerem konference je společnost ČEZ, dalšími partnery jsou ČSOB Leasing, ABB, Nissan, Toyota a Eurogreen. Vstup na konferenci je po registraci zdarma, registrovat se zájemci mohou na tomto e-mailu 

 
 

Související články

 

Komentáře k článku

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve příhlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.
 
 
 
 

5. května 1323/9
140 00 Praha 4

Tel.: +420 261 221 953
Tel.: +420 241 409 318

Fax: +420 241 403 333
E-mail: info@iFLEET.cz