iFLEET » Aktuality » Fleet manažer » Elektromobilita 2018: O současnosti a budoucnosti elektromobility

Elektromobilita 2018: O současnosti a budoucnosti elektromobility

 
elektromobily-0

pondělí, 21. května 2018

Elektromobilita je realitou. Co ale můžeme reálně̌ očekávat v následujících několika letech? Na co je třeba myslet při elektrifikaci fleetu? Jak se rozvíjí veřejná dobíjecí infrastruktura a městská e-mobilita? Na tyto otázky se bude snažit odpovědět konference Elekromobilita 2018, která se odehraje ve dnech 30. - 31. 5. 2018 ve Foru Karlín. Magazín FLEET je mediálním partnerem akce.

 

Program Fora Elektromobilita 2018 je strukturován do tří hlavních částí: konference, výstava  a workshop. Obsah čtyř bloků konference zaměřených na klíčovou agendu je připraven tak, aby posluchačům vytvořil ucelený obraz dané problematiky. Moderovaná diskuse poskytne dostatek času pro zodpovězení dotazů z publika. Výstava umožní účastníkům seznámit se vybranými elektromobily, dobíjecími stanicemi a dalšími produkty pro elektromobilitu. 

Ze světových řečníků do Prahy přijedou např. Senan McGrath (EVSV Systems), Jantine Zwinkels (Royal Haskoning DHV), Benjamin Rinner (Fortum Charge&Drive), Philipp Seidel a Andreas Schulze (Arthur D. Little). Z domácí špičky v Karlíně vystoupí Pavel Cyrani (ČEZ), Tanja Vainio (ABB), Eduard Palíšek (Siemens) nebo Andre Wehner (Škoda Auto).

Druhý den bude Forum pokračovat workshopem na téma „Jak výhodně pořídit elektromobily a začlenit je do firemního fleetu“, jehož lektory budou zkušení experti z oblasti fleet managementu a elektromobility. Účastníci workshopu mj. získají model pro srovnání ekonomiky klasických vozidel s elektromobily a aktuální přehled nabídky elektromobilů a dobíjecích stanic.

Forum je určeno pro provozovatele velkých i malých fleetů, veřejnou správu, dodavatele vozidel a technologií, leasingové společnosti a banky a pro všechny, které zajímá boom elektromobility. Více informací naleznete na www.forumelektromobilita.cz.

 
 

Související články

 
 

Komentáře k článku

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve příhlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.
 
 

Mimořádná vydání

Tour de Fleet 2019 - registrace

Den s Fleetem 2018Pardubice

Newsletter

Archiv
 
 
 
 

5. května 1323/9
140 00 Praha 4

Tel.: +420 261 221 953
Tel.: +420 241 409 318

Fax: +420 241 403 333
E-mail: info@iFLEET.cz