iFLEET » Aktuality » Fleet manažer » Fleet Festival Praha zakončí Tour de Fleet

Fleet Festival Praha zakončí Tour de Fleet

 
ostrava

čtvrtek, 8. října 2015

Poslední zastávkou Tour de Fleet 2015, kterou organizuje časopis FLEET na podporu odvětví správy vozových parků ve firmách, vyvrcholí 22. října 2015 konferencí Fleet Festival Praha v Top Hotelu v Praze. Na akci naváže večer vyhlášení cen ALD Automotive Fleet Awards a Hankook Firemní auto roku 2015.

 

„Konference věnovaná fleet managementu na našem trhu již několik let chybí a Dny s Fleetem mají i přes zřetelnou přednáškovou složku do klasické obchodní konference přece jenom daleko. Proto jsme se rozhodli zakončit Tour de Fleet 2015 právě tímto způsobem. Slovo „festival“ v názvu pak poodkrývá další rozměr této akce, který – pokud se koncept osvědčí – chceme naplňovat především v budoucnu. Počítá se spojením klasických přednášek, panelových diskuzí, individuálních setkání „na míru“, výstavy produktů, prezentacemi služeb a k tomu všemu přidáme i navazující galavečer vyhlášením našich anket. To vše by měl pojmout budoucí Fleet Festival Praha, který bychom chtěli prezentovat jako vrcholné fleetové fórum roku,“ říká Richard Plos, šéfredaktor časopisu FLEET.

I ten letošní první ročník mnoho z těchto ingrediencí obsahuje. Podařilo se shromáždit kvalitní řečníky a naplnit dva  hodnotné panely. Prostory Top Hotelu dovolují indoorové prezentace automobilů, což je předurčuje k tomu, aby byly pro festival tím nejlepším zázemím.

Podívejte se na program konference ZDE.

Na akci se můžete stále přihlásit ZDE

 
 

Související články

 

Komentáře k článku

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve příhlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.
 
 
 
 

5. května 1323/9
140 00 Praha 4

Tel.: +420 261 221 953
Tel.: +420 241 409 318

Fax: +420 241 403 333
E-mail: info@iFLEET.cz