iFLEET » Aktuality » Fleet manažer » Hankook Firemní auto roku 2015 má již téměř padesát nominací

Hankook Firemní auto roku 2015 má již téměř padesát nominací

 
2013-jaro

úterý, 17. března 2015

Nominace automobilů do ankety Hankook Firemní auto roku 2015 jsou v plném proudu. K dnešnímu dni automobilky nominovaly již 47 modelů. Celkem patnáct jich je nominováno ve skupině Referentské automobily, dvaadvacet ve skupině Manažerské automobily a výsledný počet doplňuje prozatím desítka lehkých užitkových automobilů.

 

Své vozy již nominovaly značky Audi, Citroën, Dacia, Ford, Jaguar, Land Rover, Lexus, Mercedes-Benz, Opel, Peugeot, Renault, SEAT, Škoda, Toyota, Volkswagen a Volvo. V nominacích se objevuje řada novinek. Například modernizované Audi A6, zcela nový model Citroën DS5, Lexus přiveze na testovací dny nový NX, Land Rover představí novou generaci modelu Discovery Sport, Jaguar nabídne porotcům k testování nový model XE a Mercedes-Benz zase nový CLA Shooting Brake. Opel nominoval mimo jiné novou generaci modelu Corsa, Renault předvede nový Espace, Toyota modernizované modely Auris a Avensis a Volkswagen nový Passat Variant. Domácí značka Škoda má připraveny dvě novinky: Fabii Combi a Superb.

Zatím největší konkurence panuje v kategoriích Benefit a Unlimited, kde je aktuálně přihlášeno osm modelů, v kategoriích Benefit Plus a Top je prozatím po sedmi modelech. Další nominace ale budou přibývat až do konce měsíce.

Novinkou letošního ročníku bude hodnocení. Namísto bodování jednotlivých kritérií budou porotci na základě svých vlastních preferencí vybírat v každé kategorii vozy na první až páté místo. Zjednodušené hodnocení umožní porotcům mimo jiné více se věnovat testovacím jízdám.            

Napsal: redakce

 
 

Související články

 

Komentáře k článku

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve příhlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.
 
 
 
 

5. května 1323/9
140 00 Praha 4

Tel.: +420 261 221 953
Tel.: +420 241 409 318

Fax: +420 241 403 333
E-mail: info@iFLEET.cz