Fleet AwardsFleet Awards Firemní auto rokuFiremní auto roku Fleet SlovenskoFleet Slovensko
 

iFLEET » Aktuality » Fleet manažer » Manažeři zamíří 13. září do Pardubic

Manažeři zamíří 13. září do Pardubic

 
2017-most

pátek, 17. srpna 2018

Nadcházející Den s Fleetem Pardubice, který se uskuteční 13. září v prostorách Golf & Spa resortu Kunětická Hora nedaleko Pardubic letos nabídne reprezentativní účast automobilek. Skladba jejich prezentace přitom bude reflektovat podtitul akce „Management Day“.

 

Akce, kterou pořádá magazín FLEET firemní automobily již dvanáctým rokem, je letos zaměřena ve zvýšené míře na automobily pro firmy a podnikatele. Své automobily, včetně několika novinek, na ní představí celkem šestnáct automobilových značek. Konkrétně se zúčastní: Mercedes-Benz, Lexus, Toyota, Jaguar, Volvo, Land Rover, Honda, Škoda, Ford, Mitsubishi, Nissan, Peugeot, Citroën, Kia, Hyundai a Renault.

Celkem bude hostům k dispozici okolo 80 aut určených pro testovací jízdy. Den s Fleetem tak nabídne opět skvělou příležitost vyzkoušet si zcela nezávazně na jednom místě a v jeden den řadu různých konkurenčních modelů, pohovořit si se zástupci jednotlivých automobilových značek nebo navštívit stánky vystavujících dodavatelů služeb (Webdispečink, Sixt, CCS...).

V rámci konferenčního bloku v dopoledních hodinách vystoupí mimo jiné vzhledem k doplňkovému tématu, kterým jsou pohonné hmoty, dva odborníci na tuto problematiku. O možnostech dalšího vývoje paliv pro spalovací motory bude hovořit ing. Jiří Hájek, ředitel úseku vývoje a inovací společnosti Unipetrol, o stavu kvality pohonných hmot u nás pak pohovoří Bc. Jan Špinka, vedoucí inspekčního a certifikačního orgánu Divize paliv a maziv společnosti SGS Czech Republic.

Zájemci o účast z řad manažerů společností, majitelé firem, podnikatelé či OSVČ se na akci mohou přihlásit zde.  

Program akce Den s Fleetem & Management Day 2018 začíná v 9:00, ukončení testovacích jízd bude v 16:00.

Dress Code: Casual

 

 
 

Související články

 
 

Komentáře k článku

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve příhlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.
 
 
 
 

5. května 1323/9
140 00 Praha 4

Tel.: +420 261 221 953
Tel.: +420 241 409 318

Fax: +420 241 403 333
E-mail: info@iFLEET.cz