iFLEET » Aktuality » Fleet manažer » Odborná porota ankety ALD Automotive Fleet Awards 2015 zasedala

Odborná porota ankety ALD Automotive Fleet Awards 2015 zasedala

 
fleet-awards-0

středa, 7. října 2015

Včera, v úterý 6. 10. 2015, se na pracovním obědu sešla odborná porota, na jejíchž bedrech leží i letos hodnocení produktů a služeb nominovaných do ankety ALD Automotive Fleet Awards. Pracovní obědy této poroty se staly již tradicí, víceméně tradiční složení nezávislých odborníků letos premiérově doplnili dva zkušení a respektovaní fleet manažeři.

 

Zapojení uznávaných fleetových manažerů do odborné poroty je dalším krokem ve vývoji celé fleetové ankety. „Rozhodli jsme se odbornou porotu obohatit o názor lidí, kteří znají fleet management z praktické stránky velmi podrobně a jejich odbornost a kvality jsou zárukou nadhledu a nestrannosti při hodnocení nominovaných produktů,“ komentoval tuto novinku šéfredaktor magazínu Fleet Firemní automobily Richard Plos. „Doplnění poroty o osobnosti českého fleet managementu vnímám jako další krok k posílení image odborné poroty, pro kterou se snažíme získávat nejkvalitnější odborníky, které v České republice máme. Naším záměrem je nabídnout každý rok dvě až tři místa v porotě právě respektovaným a zkušeným fleetovým manažerům. Díky rozsáhlým kontaktům s domácí fleetovou scénou, které dnes magazín FLEET má, je rozhodně z koho vybírat,“ doplnil jednatel vydavatelství Club 91, s.r.o. Martin Mensa. Dodejme, že v letošním roce přijali pozvání do poroty pánové Ivo Hykyš ze společnosti Siemens, s.r.o. a Petr Králíček ze společnosti Philip Morris ČR a.s.         

Do letošních ALD Automotive Fleet Awards bylo v letošním roce nominováno rovných dvacet produktů v tradičních kategoriích Financování, Full Service Leasing, Pojištění, Elektronické systémy, Servis vozového parku a Ekologický přístup. Nominace se zdůvodněním byly porotcům předány právě na včerejším pracovním obědě. 

Odborná porota je desetičlenná, jejím posláním je na základě nominačních zdůvodnění a dalších individuálně získávaných informací a zkušeností ohodnotit bodově jednotlivé nominované produkty. V každé kategorii může porotce rozdělit deset bodů, alespoň jednomu produktu musí přidělit pět a více bodů. V případě, že uzná za vhodné, může naopak porotce ohodnotit nominovaný produkt nulovým bodovým přídělem.

Porotci odevzdají svá hodnocení do 15. 10. 2015. Po tomto datu již tedy bude znát vyhlašovatel, magazín FLEET firemní automobily, výsledky obou částí ankety, tedy jak ALD Automotive Fleet Awards, tak Hankook Firemní auto roku, neboť stočlenná manažerská porota ukončí své bodování 11. 10. 2015. Výsledky budou zveřejněny na slavnostním galavečeru, který naváže na konferenci Fleet Festival. Obojí se bude konat 22. 10. 2015 v Top Hotelu Praha. Na konferenci se ještě můžete přihlásit zde.

 

Složení odborné poroty ALD Automotive Fleet Awards 2015

Radovan Mužík, partner, Fleet Partners, s.r.o.
Stanislav Zelenka, prezident, Česká asociace fleet managementu 
Ivo Hykyš, Head of Mobility Services, Siemens, s.r.o. 
Petr Králíček, Supervisor Fleet Services CZ & SK, Phlip Morris ČR a.s.
Martin Mitterwald, Managing Partner, CW plus, s.r.o.
Martina Beránková, jednatelka, BB Služby a servis, s.r.o.
Robert Kotál, předseda představenstva, Dopravní akademie, a.s.
Jan Linhart, analytik, KPMG Česká republika s.r.o.
Michal Krátký, jednatel, AZ Mobility s.r.o.
Richard Plos, šéfredaktor, Fleet firemní automobily

 

Napsal: redakce

 
 

Související články

 

Komentáře k článku

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve příhlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.
 
 
 
 

5. května 1323/9
140 00 Praha 4

Tel.: +420 261 221 953
Tel.: +420 241 409 318

Fax: +420 241 403 333
E-mail: info@iFLEET.cz