iFLEET » Aktuality » Fleet manažer » OSPAP sází u vozového parku na bezpečnost a pohodlí

OSPAP sází u vozového parku na bezpečnost a pohodlí

 
2015

pondělí, 26. ledna 2015

Letošní stočlenná manažerská porota se již začíná formovat. Tak jako každý rok bude sestávat dílem z porotců předchozího ročníku a dílem z porotců nových. Porotce a jejich vozové parky, případně plány, jaké s vozovým parkem mají jejich společnosti v letošním roce, Vám budeme pravidelně představovat.

 

Jedním z prvních manažerů, kteří letos své členství v porotě potvrdili, je ing. Petr Breburda, generální ředitel společnosti OSPAP, a.s., která je předním velkoobchodem s papírem v České republice a díky mateřské společnosti PaperlinX také součástí nadnárodní obchodní skupiny působící v osmnácti zemích Evropy, severní Ameriky, Asie a v Austrálii. „Oslovení stát se v letošním roce členem poroty mne potěšilo. Na dosavadních akcích jsem nalezl inspiraci, jak zlepšovat procesy v dané oblasti v rámci naší společnosti a dozvěděl jsem se, jak to dělají jiní. Na testovacích dnech mám možnost během krátkého času porovnat mnoho typů vozů a značek a mimo jiné navázat také nové společenské a pracovní kontakty,“ uvádí ing. Petr Breburda.

 

Ing. Petr Breburda o vozovém parku společnosti OSPAP, a.s.

Jakožto obchodní firma, která má denně několik desítek obchodníků a specialistů na cestách ke klientům, klademe v našem vozovém parku důraz především na bezpečnost a také na pohodlí pro výkon pracovní činnosti. Dlouhé roky jsme věrni značce Škoda, přičemž členové managementu mají možnost využít některých typů z celého koncernu Volkswagen. Před několika málo lety jsme přešli plně pod operativní leasing a této cesty se budeme držet i v tomto roce. Plánujeme částečnou obměnu vozového parku či jeho doplnění pro nově vzniklé pracovní pozice. Zkraje roku jsme již také realizovali pravidelné školení řidičů.

Napsal: redakce

 
 

Související články

 

Komentáře k článku

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve příhlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.
 
 
 
 

5. května 1323/9
140 00 Praha 4

Tel.: +420 261 221 953
Tel.: +420 241 409 318

Fax: +420 241 403 333
E-mail: info@iFLEET.cz