Fleet AwardsFleet Awards Firemní auto rokuFiremní auto roku Fleet SlovenskoFleet Slovensko
 

iFLEET » Aktuality » Fleet manažer » Podpořte ty, co svou práci dělají dobře!

Podpořte ty, co svou práci dělají dobře!

 
galavecer-2016

pátek, 18. srpna 2017

Provozovatelé vozových parků potřebují řadu dodavatelů produktů a služeb. Nejen samotná auta, ale také jejich servis, pojištění, systémy pro správu vozového parku a tak dále. Možná jsou mezi nimi dodavatelé, se kterými se v dohledné budoucnosti raději rozloučíte, protože nenaplňují vaše představy, pak jsou takoví, se kterými jste alespoň prozatím smířeni, a nakonec takoví, kteří splňují vaše představy o tom, jak by se o vás měl dodavatel starat, jak by měly vypadat jeho služby, ceny, přístup k řešení problémů a tak dále. Máte takového dodavatele mezi těmi svými?

 

Chtěli byste se o svou dobrou zkušenost podělit s ostatními, kteří možná právě takového hledají? Pak máte možnost jej nominovat do ankety ALD Automotive Fleet Awards 2017, která vstupuje do své vrcholné fáze. Až do 22. 9. můžete nominovat produkty, služby nebo vynikající osobnosti fleetového světa na stránkách www.fleetawards.cz!

 

K dispozici máte šest produktových kategorií:

Financování vozových parků

Full Service Leasing a správa vozových parků

Pojištění firemních vozidel

Elektronické a telematické systémy pro správu fleetu

Servis vozového parku

Ekologický přístup dodavatele

 

Dále můžete navrhnout také vhodné osoby k ocenění Fleet manažer roku, a to jak mezi dodavateli, tak provozovateli. Navrhněte svého zaměstnance, kolegu, obchodního partnera, prostě člověka, který se buď vzorně stará o svěřený fleet, nebo takového, který svou činností u dodavatele zajišťuje, abyste byli s produkty či služby jím zastupované firmy spokojeni!  

Přispějte svým hlasem ke zvýšení konkurence v letošních ALD Automotive Fleet Awards. Vaše nominace nezapadne, i když nakonec vámi navržený subjekt ocenění nezíská. Všechny nominace budou zveřejněny v listopadovém vydání magazínu FLEET firemní automobily. A pokud k nominaci připojíte i zdůvodnění, svůj příběh spolupráce, rádi jej zveřejníme také. Pojďme společně pomoci těm, kteří svou práci dělají a podporu si zaslouží!

 

 

 
 

Související články

 

Komentáře k článku

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve příhlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.
 
 
 
 

5. května 1323/9
140 00 Praha 4

Tel.: +420 261 221 953
Tel.: +420 241 409 318

Fax: +420 241 403 333
E-mail: info@iFLEET.cz