Fleet AwardsFleet Awards Firemní auto rokuFiremní auto roku Fleet SlovenskoFleet Slovensko
 

iFLEET » Aktuality » Fleet manažer » Pozvánka na Smart city v praxi IV

Pozvánka na Smart city v praxi IV

 
fotoarchivab

úterý, 5. března 2019

S podtitulem „Co nabízí inteligentní město občanům a průmyslu“ se koná 19. března 2019 od 9:00 hodin v rámci doprovodného programu veletrhu AMPER 2019 již čtvrtý ročník konference „Smart city v praxi“.

 

Konferenci organizuje konzultační firma Ing. Jakub Slavík, MBA – Consulting Services. Odborným garantem a zároveň moderátorem konference je Ing. Jakub Slavík, MBA, spoluautor aktualizované verze oficiální metodiky smart city pod MMR ČR a autor úspěšné knihy  Smart city v praxi. Konference je určena pro zástupce měst, městských služeb a veřejných organizací, účastní se jí každoročně také zástupci průmyslu a škol. Záštitu této konferenci již předběžně přislíbilo Ministerstvo pro místní rozvoj ČR, které na této konferenci představí aktualizovanou verzi oficiální metodiky smart city.

Konference „Smart city v praxi“ se těší každoročně velkému zájmu, a to jak u představitelů měst, městských služeb a dalších organizací veřejného sektoru, tak mezi zástupci průmyslu a škol. Konference využívá odborné zkušenosti organizátorské firmy v oblasti smart cities a také poznatky z průběžného sledování a analýzy informací o smart city a souvisejících moderních technologiích ve světě, jakožto nosných témat portálů Proelektrotechniky.cz a Smartcityvpraxi.cz. Hlavní přidanou hodnotou této konference, pečlivě hlídanou odborným garantem a zároveň moderátorem konference, je vysoká informační úroveň prezentovaných příspěvků pro praxi.

Program konference bude rozdělen opět do dvou bloků. V prvním bloku „Smart city jako partnerství měst a průmyslu“ budou prezentovány zajímavé zkušenosti z oblasti inteligentních měst a možnosti financování investičních projektů, jimiž se politický koncept inteligentního města naplňuje prakticky. Ve druhém bloku „Nové technologie pro smart city“ budou ukázány příklady konkrétních technologií z výše uvedených oblastí infrastruktury smart city.

Konferenci přislíbilo záštitu Ministerstvo pro místní rozvoj ČR, hlavními partnery konference jsou VARS a SMEV AG, partnery TECO, Eurogreen, ČSOB, IoT water, Operátor ICT, E.ON., AKAM, JDC a FLOWBOX.

 

Místo konání: Výstaviště Brno, pavilon P, sál P4, 2. patro

Datum a čas konání: 19. března 2019 od 9:00 hodin

 

Více informací, program a registrace zde: http://www.smartcityvpraxi.cz/konference20.php

 
 

Související články

 

Komentáře k článku

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve příhlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.
 
 
 
 

5. května 1323/9
140 00 Praha 4

Tel.: +420 261 221 953
Tel.: +420 241 409 318

Fax: +420 241 403 333
E-mail: info@iFLEET.cz