Fleet AwardsFleet Awards Firemní auto rokuFiremní auto roku Fleet SlovenskoFleet Slovensko
 

iFLEET » Aktuality » Fleet manažer » Přípravy e-SALONu v plném proudu, v souladu s opatřeními proti Covid19

Přípravy e-SALONu v plném proudu, v souladu s opatřeními proti Covid19

 
autoshow

pátek, 9. října 2020

V souvislosti s aktuálním vývojem epidemiologické situace v ČR přistoupilo Ministerstvo zdravotnictví v září k novým protiepidemickým opatřením. Ta se týkají především stravovacích zařízení a sportovních akcí. Výstavy a veletrhy nepředstavují zvýšené epidemiologické riziko a jejich konání pokračuje.

 

Navzdory současným vládním opatřením, vyhlášeným prozatím na dobu čtrnácti dní pokračují přípravy třetího ročníku veletrhu čisté mobility e-salon, který se odehraje v termínu 12. - 15. listopadu na výstavišti v Letňanech. 

 

Auta do zásuvky jsou v kurzu

Prodej vozů s dieselovým motorem v Evropě poprvé za poslední tři desetiletí klesl pod 30 procent. Kvůli přísnějším emisním limitům je nahrazují hybridy, elektromobily nebo modely využívající jiný alternativní pohon. Koronavirová epidemie poslala celý trh dolů o čtvrtinu, hybridy a elektromobily byly jedinou rostoucí kategorií.

 

Premiéry zaručeny

Pro e-SALON 2020 se chystá bohatá účast automobilek zabývajících se ekologickými pohony. Už tradičně se automobilové novinky předvedou v moderní hale 4. Své ekologické vozy by měly předvést značky Škoda, Volkswagen, Mercedes, Hyundai, KIA, Renault, Ford, Mazda. Tesla by měla ukázat i svůj revoluční elektrický CYBERTRUCK. Koncept výstavy umožňuje elektrické novinky také vyzkoušet.

 

Bezpečná výstava

Na výstavišti PVA EXPO PRAHA budou nastavena speciální pravidla jako stavebně oddělené sektory, povinnost nošení roušek, rozšířené koridory v halách, koordinační tým kontrolorů dodržování nových pravidel, regulace počtu návštěvníků v sektorech v jeden okamžik i dezinfekce prostor. 

 
 

Související články

 

Komentáře k článku

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve příhlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.
 
 
 
 

5. května 1323/9
140 00 Praha 4

Tel.: +420 261 221 953
Tel.: +420 241 409 318

Fax: +420 241 403 333
E-mail: info@iFLEET.cz