iFLEET » Aktuality » Fleet manažer » T-Mobile Den s Fleetem 2014 je za dveřmi

T-Mobile Den s Fleetem 2014 je za dveřmi

 
profi-vyber-maly

čtvrtek, 28. srpna 2014

Již jen dva týdny zbývají do letošního druhého, podzimního T-Mobile Dne s Fleetem 2014 - podzim, který se odehraje 11. září v dobře známém prostředí Golf & Spa Resortu Kunětická hora. Nedaleko Pardubic, v malé obci Dříteč se tak na jeden den koncentruje domácí automobilový a fleetový svět.

 

Účastníci z řad správců vozových parků, středního, vyššího i top managementu mnoha domácích firem budou mít možnost komunikovat se zástupci drtivé většiny automobilových značek našeho trhu, stejně jako s řadou dodavatelů produktů a služeb, bez kterých by se správa nejen firemních autoparků, ale ani jednotlivých aut podnikatelů či vykonavatelů svobodných povolání neobešla. Také oni jsou součástí fleetového světa a zajímavou cílovou skupinou, také je registrují organizátoři mezi účastníky nadcházejícího T-Mobile Dne s Fleetem 2014 - podzim.

Doprovodný program na stáncích partnerů akce doprovodí také golfový turnaj Fleet on Green, kterého se zúčastní zástupci z řad manažerské poroty i zástupci dodavatelů.

V rámci nového mediálního partnerství bude T-Mobile Den s Fleetem natáčen štábem televizního kanálu Sport 5, který následně odvysílá půlhodinový dokument z akce.

Atraktivní součástí každého Dne s Fleetem je možnost testování automobilů. K tomuto účelu přivezou zástupci jednotlivých značek do Dříteče více než stovku testovacích automobilů. Celkem 63 z nich navíc bojuje o prestižní ocenění v rámci ankety Hankook Firemní auto roku 2014. Ta je součástí zastřešující ankety ALD Automotive Fleet Awards 2014. Pořadatelé akci nabídli zúčastněným automobilkám dodatečnou možnost představit své vozy zajímavé skupině firemních zákazníků, a to podnikatelům v oblasti auto- a pneuservisu, kteří se zúčastní konference Pneu & Business 2014. Ta se koná na stejném místě o den dříve, 10. září. Osobně se jí zúčastní majitelé významných distribučních sítí z celé České republiky. Akce je pod záštitou odborného časopisu Pneu revue. Více o akci včetně přihláškové aplikace na www.pneurevue.cz, složka Eventy.

Široká veřejnost se navíc může po boku stočlenné manažerské poroty do ankety zapojit také na stránkách www.firemniautoroku.cz, kde probíhá internetové hlasování ve třech kategoriích.

Zájemci o účast na T-Mobile Dnu s Fleetem 2014 – podzim se až do 9. září mohou registrovat zde. Pro odborné pracovníky s kompetencí správy vozových parků je účast zdarma, pro zástupce dodavatelů, kteří nejsou  partnery letošních fleetových akcí, platí účastnický poplatek Kč 1000 na osobu splatný na místě akce.

Hlasujte o Hankook Firemní auto roku 2014 zde.

Připomeňte si loňský podzimní Den s Fleetem videem a fotografiemi.

Sledujte náš Facebook.

 
 

Související články

 

Komentáře k článku

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve příhlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.
 
 
 
 

5. května 1323/9
140 00 Praha 4

Tel.: +420 261 221 953
Tel.: +420 241 409 318

Fax: +420 241 403 333
E-mail: info@iFLEET.cz