iFLEET » Eventy » Zprávy » FLEET v roce 2018 (aktualizováno)

FLEET v roce 2018 (aktualizováno)

 
2017-pardubice

úterý, 2. ledna 2018

Rok 2018 je zde a FLEET je na něj dobře připraven. Tištěný magazín FLEET firemní automobily nejen rozšiřuje svůj obsah na 84 stran čtení o fleet managementu a automobilech, ale přidává také jedno pravidelné vydání navíc. Na stránkách magazínu se čtenáři setkají také s řadou nových autorů. Výrazně se tak zvýší obsahová i stylistická pestrost magazínu při zachování jeho odborné úrovně. Také seriál odborných akcí bude mít letos jednu akci navíc: Plug-in Day v Praze, konkrétně v prostorách Břevnovského kláštera.

 

Na stránkách magazínu se čtenáři setkají také s řadou nových autorů. Výrazně se tak zvýší obsahová i stylistická pestrost magazínu při zachování jeho odborné úrovně. FLEET firemní automobily vyjde celkem sedmkrát, a to v následujících termínech:

 

FLEET č. 1       14. 3.

FLEET č. 2       11. 4.

FLEET č. 3       16. 5.

FLEET č. 4       13. 6.

FLEET č. 5       12. 9.

FLEET č. 6       10. 10.

FLEET č. 7       14. 11.

 

 

Tištěný magazín FLEET firemní automobily si můžete předplatit zde. Další možností je elektronická podoba každého vydání dostupná zde

Můžete také redakci požádat o zasílání jednoho signálního výtisku do firmy e-mailem.

 

Premiérový Plug-in Day v Praze

Pokračovat bude letos samozřejmě také seriál Tour de Fleet, který bude mít celkem čtyři zastavení.Jarní Den s Fleetem se po dvou letech vrací do atraktivního areálu golfového resortu Kaskáda u Kuřimi, letní a podzimní akce se odehrají v osvědčených lokalitách mosteckého polygonu a golfového resortu Kunětická hora nedaleko Pardubic. Zásadní změnou však projde pražská akce, která program každoročně uzavírá.

Pražský Fleet Festival, který v minulých letech sestával z panelové diskuse Face to Face a slavnostního galavečera s vyhlášením výsledků ankety Fleet Awards, bude v roce 2018 rozšířen a stane se plnohodnotnou součástí Tour de Fleet, tedy včetně statické a dynamické prezentace automobilů. Jak již napovídá název denní části - Plug-in Day 2018 - bude se jednat o akci zaměřenou na elektrifikované osobní a lehké užitkové automobily (elektromobily a plug-in hybridy). Formát bude podobný klasickým Dnům s Fleetem, na programu bude konference na téma elektromobility, doplněná o možnost vyzkoušet si přistavené elektromobily a plug-in hybridy v provozu. Počítá se také s prezentacemi významných dodavatelů odvětví. „V roce 2019 začnou v nabídce automobilek přibývat elektrifikované modely výrazně vyšším tempem, než tomu bylo doposud a my bychom chtěli zástupcům domácích vozových parků nabídnout unikátní možnost získat nejnovější informace o nejnovějších trendech a produktech s určitým předstihem, aby byli na změny dobře připraveni. Počítáme s odbornými přednáškami významných odborníků na elektromobilitu a také se zajímavými případovými studiemi. Bude to náš příspěvek k procesu, který automobilismus v následujících letech čeká,“ říká Richard Plos, vydavatel magazínu FLEET firemní automobily. 

Místem konání Plug-in Day 2018 bude Břevnovský klášter, v jehož atraktivních prostorách se následně odehraje také večerní část Fleet festivalu Praha, tedy Fleet Gala - slavnostní vyhlášení výsledků ankety Fleet Awards 2018.

  

Tematicky laděné Dny s Fleetem

Tematicky zaměřeny budou i klasické Dny s Fleetem. Každý podnik má své vyhlášené téma zaměřené na konkrétní automobilový segment. V Kuřimi budou tématem lehké užitkové vozy, v Mostě SUV a vozy kategorie off-road a v Pardubicích vozy pro vyšší a top management. Záměrem je nabídnout ve spolupráci se zástupci jednotlivých automobilových značek co nejširší paletu vozidel daného segmentu k testovacím jízdám a na daný segment budou zaměřeny také přednášky a některé prezentace. Samozřejmě, že se hosté setkají na všech třech Dnech s Fleetem také s automobily ostatních kategorií, výjimkou je pouze pražský Plug-in Day, kde bude vše zaměřeno výhradně na „auta do zásuvky“.

 

NEPŘEHLÉDNĚTE!

Vzhledem ke změnám v rezervačním systému Tour de Fleet budou letos přihlášky na všechny akce k dispozici od 23. ledna 2018.

         

 

Program Tour de Fleet 2018  

17. 5. Den s Fleetem Brno 2018 & LUV Day

Golf resort Kaskáda; Kuřim

 

14. 6. Den s Fleetem Most 2018 & SUV Day

Autodrom Most

 

13. 9. Den s Fleetem Pardubice 2018 & Management Day

Golf & Spa Resort Kunětická Hora; Dříteč

 

10. 10. Plug-in Day Praha

Břevnovský klášter; Praha

 

 

   

 

 

 
 

Související články

 

Komentáře k článku

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve příhlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.
 
 
 
 

5. května 1323/9
140 00 Praha 4

Tel.: +420 261 221 953
Tel.: +420 241 409 318

Fax: +420 241 403 333
E-mail: info@iFLEET.cz