Fleet AwardsFleet Awards Firemní auto rokuFiremní auto roku Fleet SlovenskoFleet Slovensko
 

iFLEET » Aktuality

Aktuality

ARVAL Mobility Observatory a nové trendy

ARVAL Mobility Observatory a nové trendy

čtvrtek, 23. června 2022

Arval Mobility Observatory je nová nezávislá výzkumná a inteligentní platforma, která poskytuje podrobné a směrodatné poznatky ze světa mobility. Tato platforma, dříve známá pod jménem International Corporate... celý článek »

 
Značka Alpine v Praze

Značka Alpine v Praze

středa, 22. června 2022

(TZ: Renault) Alpine oznamuje otevření svého prvního prodejního místa v České republice. Své brány otevře na konci června 2022. Po Maďarsku a Slovinsku je vstup do Česká republiky plně v souladu se strategií... celý článek »

 
Interiér modelu ID.Buzz

Interiér modelu ID.Buzz

středa, 15. června 2022

(TZ:Volkswagen Interiér modelu ID. Buzz je „open space“ s velkorysým prostorem, rozsáhlou variabilitou a vysokým komfortem. Model se současně prezentuje jako průkopnický partner pro život v digitálním světě... celý článek »

 
NOVÝ PEUGEOT 408

NOVÝ PEUGEOT 408

středa, 15. června 2022

(TZ: Peugeot) Nový Peugeot 408 bude představen 22. června. Zatím ale stále zůstává maskovaný, takže detaily jsou prozatím skryté. Nadále je ale podrobován nejpřísnějším testům v rámci příprav na podzimní uvedení... celý článek »

 
Společnost Škoda  Auto  podporuje sociální péči na Rychnovsku

Společnost Škoda Auto podporuje sociální péči na Rychnovsku

pátek, 10. června 2022

(TZ: Škoda Auto). Škoda Auto letos již počtvrté v řadě podpořila sociální služby v okolí svého výrobního závodu v Kvasinách zápůjčkou 8 vozů. Letošní flotilu tvoří převážně stříbrné modely OCTAVIA COMBI, které si... celý článek »

 
Hyundai STARIA Van má české ceny

Hyundai STARIA Van má české ceny

čtvrtek, 9. června 2022

(TZ: Hyundai) Velkoprostorové MPV už čeští zákazníci mohou objednávat ve verzích Tour a Luxury, určených pro převoz cestujících, nyní se ceníku dočkala i užitková varianta Van. Ceny začínají na 699 990 Kč... celý článek »

 
Nový Mercedes-Benz GLC s elektrifikovanými pohony

Nový Mercedes-Benz GLC s elektrifikovanými pohony

středa, 8. června 2022

(TZ:Mercedes-Benz) Nové GLC sází s hybridním pohonem je přesvědčivý nejen svými jízdními vlastnosti, ale také hospodárností. Modelová řada zahrnuje zážehové a vznětové čtyřválce kombinované s elektromotory. Ve... celý článek »

 
Hyundai Motor Group vybuduje první závod specializovaný na výrobu elektromobilů  v USA

Hyundai Motor Group vybuduje první závod specializovaný na výrobu elektromobilů v USA

úterý, 31. května 2022

(TZ:Hyudai) Společnost Hyundai Motor Group (HMG) dnes oznámila, že s americkým státem Georgia uzavřela smlouvu o výstavbě jejích prvních závodů v USA zaměřených na výrobu elektromobilů a akumulátorů. Rozhodnutí... celý článek »

 
Toyota Mirai s pohonem na vodík

Toyota Mirai s pohonem na vodík

úterý, 31. května 2022

(TZ: Toyota) Výzkumníci z Královské univerzity v Londýně vyvinuli vodíkový palivový článek, který využívá železo namísto vzácné a drahé platiny. Zařízení je schopné provozu za vysokého zatížení jako součást... celý článek »

 
Úspěšné zavádění „chytré“ elektromobility

Úspěšné zavádění „chytré“ elektromobility

pondělí, 23. května 2022

(TZ:Consulting Services) Dne 17. května 2022 proběhla v areálu brněnského výstaviště jako doprovodný program veletrhu AMPER 2022 odborná konference k tématu elektromobility, pořádaná konzultační firmou Ing.... celý článek »

 
 
 
 
 
 

5. května 1323/9
140 00 Praha 4

Tel.: +420 261 221 953
Tel.: +420 241 409 318

Fax: +420 241 403 333
E-mail: info@iFLEET.cz