Fleet AwardsFleet Awards Firemní auto rokuFiremní auto roku Fleet SlovenskoFleet Slovensko
 

iFLEET » Aktuality » Fleet dodavatel » CCS nabízí kartu Tankefekt, se slevou 0,50 Kč na litr

CCS nabízí kartu Tankefekt, se slevou 0,50 Kč na litr

 
petrol-0

pondělí, 14. října 2013

Společnost CCS uvádí na trh novou tankovací kartu Tankefekt, která přináší uživateli slevu 0,50 Kč na každý litr paliva na všech 1600 tuzemských čerpacích stanicích, které ji akceptují. Kromě toho nabízí CCS nově také mobilní aplikaci Tankefekt, kterou může využít kdokoli se smartphonem.

 

Tato aplikace informuje řidiče o aktuálních cenách benzínu v jeho okolí a díky kombinaci slevy a informace o cenách paliv tak mohou i malé firmy či živnostníci optimalizovat náklady na pohonné hmoty. 

„Spoléhat se pouze na slevu je krátkozraké. Údaje o cenách pohonných hmot, které má CCS jako jediná v ČR vždy aktuální a komplexní, ukazují, že mezi čerpacími stanicemi může být i několikakorunový rozdíl v ceně pohonných hmot. Samotná sleva tak skutečnou úsporu přinést nemusí, protože řidiči často zaplatí u jednoho řetězce i po slevě více než u vedlejší čerpací stanice bez slevy. Pokud si tedy podnikatelé budou pomocí mobilní aplikace vybírat levnější čerpací stanice, pak mohou s kartou Tankefekt ušetřit několik tisíc korun za rok. Věřím, že tyto novinky budou pro živnostníky a malé podnikatele hodně zajímavé,“ říká Philip Staehelin, generální ředitel společnosti CCS.


Tankovací karta Tankefekt není spojena s žádnými provozními náklady, její pořízení stojí pouze 199 korun bez DPH a investice do ní se tedy rychle vrátí. „Chtěli jsme vytvořit jednoduchý a transparentní produkt. Proto klienty netrápíme žádnými poplatky, závazky ani složitými smlouvami. Asi největší výhoda Tankefektu spočívá v tom, že se neomezuje na jedinou síť čerpacích stanic, ale platí prakticky všude, kde mají rozumné ceny,“ dodává Philip Staehelin.


Poskytovatelem technologie a akceptační sítě pro kartu Tankefekt je CCS Česká společnost pro platební karty s.r.o. Mobilní aplikace je dostupná pro telefony na platformách Android a iOS.

 
 

Související články

 

Komentáře k článku

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve příhlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.
Dobry den to zni jako dobra nabitka,ale nereklo mi to kde tuto kartu dostanu dik vas uzivatel
pondělí, 2. prosince 2013
 
 
 
 
 

5. května 1323/9
140 00 Praha 4

Tel.: +420 261 221 953
Tel.: +420 241 409 318

Fax: +420 241 403 333
E-mail: info@iFLEET.cz