Fleet AwardsFleet Awards Firemní auto rokuFiremní auto roku Fleet SlovenskoFleet Slovensko
 

iFLEET » Aktuality » Fleet dodavatel » Citroën spustil portál pro přestavby

Citroën spustil portál pro přestavby

 
citroen-1

úterý, 14. května 2019

Užitkové automobily patří ke značce Citroën již tradičně. V její stoleté historii nalezneme řadu modelů, které patří k užitkovým „ikonám“, jako například Type H a jeho nástupci C35 a C25. Své místo v historii má i malá dodávka C15 a samozřejmě Berlingo coby zakladatel segmentu vozidel této kategorie. Dnes sahá nabídka od tohoto kompaktu přes středně velký model Jumpy až po největší Jumper. A u všech nabízí značka Citroën možnost přizpůsobení vozu specifickým potřebám majitele.

 

Přibližně každé šesté užitkové vozidlo v České republice projde před předáním finálnímu zákazníkovi procesem přestavby, vestavby či nástavby. Možností úprav je celá řada, stejně jako specializovaných firem, které se jimi zabývají. Pro snadnější orientaci v nabídce možností přestaveb užitkových vozů a rychlou komunikaci se zákazníky proto spouští Citroën webový portál www.citroenprestavby.cz, na kterém je možné získat ucelený přehled o nabídce úprav pro všechny modely, kterých se týkají. Cílem těchto webových stránek je:

  • komunikovat kompletní nabídku přestaveb užitkových vozidel značky Citroën široké veřejnosti
  • umožnit rychlý přehled v široké škále možností standardních či specializovaných přestaveb
  • urychlení a zjednodušení komunikace prodejců se zákazníkem
  • nabídnout klientovi možné varianty řešení přímo k jeho profesi

 

Webový portál také umožňuje poptat online konkrétní variantu vozidla s přestavbou. Poptávka se pak automaticky přenáší do systému nejbližšímu dealerovi. Webové stránky jsou pro snazší orientaci rozděleny na čtyři základní sekce:

  • kategorizace dle typu přestaveb - katalog členěný na skříňové nástavby, valníkové nástavby chladírenské resp. mrazírenské vestavby, obytné vozy, sanitky aj.
  • kategorizace dle profese - přestavby zaměřené na konkrétní obor podnikání (pekař, servisní technik, dopravce balíkové společnosti, prodejce pekařských výrobků aj.), které nabízejí individuální řešení
  • skladové vozy - tato sekce přesměruje zájemce na skladové vozy, které jsou vhodné k dostavbě (šasi, plošina, furgon)
  • přestavbáři - přehled specializovaných společností, které přestavby provádějí

 

Vloni se v segmentu lehkých užitkových vozů Citroën probojoval do TOP 5 nejprodávanějších značek, když se pro jeden ze tří užitkových modelů francouzské značky rozhodlo 2086 českých zákazníků (+ 22,27 %). U modelu Jumper bylo zaznamenáno celkem 1375 registrací, což potvrdilo jeho roli jasné jedničky v rámci nabídky užitkových vozů značky Citroën. Užitková verze modelu Berlingo se může pochlubit 421 registracemi a s 285 registracemi uzavírá trojici LUV od Citroënu model Jumpy.

 
 

Související články

 

Komentáře k článku

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve příhlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.
 
 
 
 

5. května 1323/9
140 00 Praha 4

Tel.: +420 261 221 953
Tel.: +420 241 409 318

Fax: +420 241 403 333
E-mail: info@iFLEET.cz