iFLEET » Aktuality » Fleet dodavatel » Mototechna rozšiřuje Try & Buy - možnost vůz před nákupem vyzkoušet

Mototechna rozšiřuje Try & Buy - možnost vůz před nákupem vyzkoušet

 
ojete-vozy

úterý, 7. srpna 2018

Mototechna rozšiřuje poskytování služby „aut na zkoušku“, nazvanou Try & Buy, která umožňuje zájemci pronajmout si zánovní vůz až na jeden měsíc. Pokud se zákazník následně rozhodne vůz koupit, cena pronájmu se odečte z jeho pořizovací ceny, v opačném případě jej může vrátit a uhradit pouze týdenní pronájem.

 

Službu začala Mototechna testovat na pražské pobočce v prosinci 2017 a prakticky od začátku na ni měla pozitivní reakce. „Zákazníkům hlavně odpadá stres ze situace, že po určité době zjistí nějakou nevyhovující vlastnost vozu. Typicky jde o vnitřní uspořádání nebo velikost,“ popisuje Stanislav Gálik, generální ředitel inovační laboratoře AuresLab, která službu pro Mototechnu vyvinula a zavedla.

Podle Gálika více než 80 procent zákazníků, kteří službu využijí, vůz nakonec koupí. „Jednoznačně oceňují, že si kupují auto, které si mohli důkladně osahat a mají jistotu, že jim naprosto vyhovuje. Což je při mnohdy nemalé investici do něj klíčové. A ve výsledku to zákazníky ani nic nestojí,“ říká. Od spuštění Try & Buy na všechny pobočky si pak Mototechna podle něj slibuje hlavně zvýšení kvality služeb napříč Českou Republikou.

Mototechna prodala za prvních šest měsíců letošního roku prodala přes 5500 zánovních aut a potvrzuje nárůst zájmu o tento segment. Mezi zákazníky nechybí ani menší firmy, podnikatelé či živnostníci.Mezi výhody patří nižšáí cena oproti novému autu a fakt, že je k dispozici ihned.    

 
 

Související články

 

Komentáře k článku

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve příhlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.
 
 

Mimořádná vydání

Tour de Fleet 2020 - registrace

Den s Fleetem 2020Pardubice

Newsletter

Archiv
 
 
 
 

5. května 1323/9
140 00 Praha 4

Tel.: +420 261 221 953
Tel.: +420 241 409 318

Fax: +420 241 403 333
E-mail: info@iFLEET.cz