Fleet AwardsFleet Awards Firemní auto rokuFiremní auto roku Fleet SlovenskoFleet Slovensko
 

iFLEET » Aktuality » Fleet dodavatel » Movana budou sloužit zákazníkům OBI

Movana budou sloužit zákazníkům OBI

 
opel-0

středa, 21. listopadu 2018

Opel zvítězil ve výběrovém řízení domácího zastoupení řetězce hobby marketů OBI na dodávku užitkových vozů určených pro zákazníky, kteří si potřebují odvézt rozměrnější nákup. V první fázi odebere OBI deset valníků Movano s delším rozvorem L3 a s motorem 2.3 CDTi s výkonem 130 k.

 

Pro značku Opel a jeho model Movano rozhodla vedle provozních parametrů především výhodná cena, respektive měsíční splátka, neboť vozy pro zákaznickou půjčovnu byly pořízeny na operativní leasing. Opel je také, stejně jako OBI německou společností, jakkoli se Opel vloni přesunul pod francouzskou skupinu PSA.

Opely Movano v barvách OBI budou sloužit zákazníkům hobby-prodejen OBI v celé republice (celkem je jich dnes 33). Půjčovné vozu pro odvoz zakoupeného zboží činí 250 Kč/hod. „Zakázky od OBI si velmi vážíme, protože ji považujeme za další potvrzení kvality našich vozů i souvisejících služeb,“ uvedl Pavel Šilha, generální ředitel českého a slovenského zastoupení automobilky Opel. „V segmentu užitkových vozů nabízíme modely, které pokrývají široké hmotnostní spektrum, takže u Opelu si svůj užitkáč vybere opravdu každý zákazník. A protože na český trh právě uvádíme zcela nový model Combo Life/Combo Van, věřím, že naše pozice ve fleetových obchodech bude i nadále posilovat.“ Zmíněný model Combo je prvním užitkovým modelem, který je již plně postaven na technice skupiny PSA. Stávající Movano je ještě pozůstatkem spolupráce s Renaultem (model Master), jeho nástupce již bude přímým příbuzným modelů Peugeot Boxer nebo Citroën Jumpy.   

 
 

Související články

 

Komentáře k článku

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve příhlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.
 
 
 
 

5. května 1323/9
140 00 Praha 4

Tel.: +420 261 221 953
Tel.: +420 241 409 318

Fax: +420 241 403 333
E-mail: info@iFLEET.cz